Laupäeval oli valitsevate Eesti meistrite koduväljakul toimunud Premium liiga seitsmenda vooru kohtumises õhus suur üllatustulemus, kui Kalevi esindusmeeskond oli loetud sekundid enne lõpuvilet Kalju vastu 2:1 ees. Andreas Raudseppa ja Daniil Sheviakovi väravatest Nõmme Kaljut 68. mänguminutil juhtima asunud Kalev võitles hambad ristis terve kohtumise, kuid pidi mängu viimasel sekundil, kohtumise 95. mänguminutil, Kalju suurele survele alla vanduma, kui seisu viigistas Aleksandr Kulinitš. 

Eelmises voorus noori katsetanud peatreener Aleksandr Dmitrijev andis hooaja esimese võidu toonud poistele ka see voor võimaluse. Alustava koosseisu vanus oli järjekordselt uskumatult noor – 19.8 kuud. Kalju oma seevastu 26.3, kuhu hulka kuulus  mitmeid eelmisel hooajal meistritiitli võitnud mängumehi. Meie noormehed aga aukartust mitte kellegi ees välja ei näidanud ning avapoolaja lõppedes seisis tablool 0:0. Kohtumise 55. mänguminutil avas skoori küll Kalju, kuid järgmise kümne minuti jooksul viis meie meeste kartmatu tegutsemine ründes Kalevi ette. Sellele järgnes kompromissitu võitlemine mõlema meeskonna poolt. Meie kahjuks pani Kalju kogemus ennast lõpuks maksma, kui kohtumise viimase löögiga suutsid nõmmekad meie vastu välja võidelda viigipunkti.

Kalevil on nüüd seitsmest voorus teenitud neli punkti. Järgmine kohtumine toimub laupäeval, kui klubi kuu Suures Mängus tuleb meile vastaseks Tartu Tammeka. Koostöös Coolbetiga annetame kogu mängu piletitulu SOS Lasteküla Eestis ühendusele.

Iga Suure Mängu pileti summa on just iga pealtvaataja enda otsustada – inimene võib maksta pileti eest 1€ või 100€. Kui juhtub, et inimesel ei ole võimalik piletit mitte mingi summa eest soetada, siis pole midagi muretseda – klubi suursponor Coolbet annetab iga pealtvaataja kohta 0.50€ kogu summale.

Kalju 2:2 Kalev mängu parimad palad: