Poisid

Allpool leiad kogu meie poiste noortesüsteemi: kõikidesse sinisega tähistatud gruppidesse ootame uusi liikmeid vastu igal ajal ja sõltumata eelnevast jalgpallilisest kogemusest. Kalev Valged on edasijõudnud ja grupiga liitumise eelduseks on eelnev kogemus.

Registreeri oma huvi allpool asuva nupu kaudu ja treener võtab Sinuga peatselt ühendust!

Registreeri
E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374

Registreeri

    Tänud ühendust võtmast!
    Vastame teile esimesel võimalusel ja saadame ühtlasi täpsema treeningute info.

    p
    p_mobile
    Võtavad uusi liikmeid vastu
    Kalevi pesamunad
    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    Pühapäevagrupp

    Kalevi pesamunad

    Pühapäevagruppi on oodatud kõik 2017. aastal ja hiljem sündinud poisid ja tüdrukud, kes soovivad koos uute sõpradega mängida ning jalgpalli avastada. Trennid toimuvad koos vanematega ning on Kalevi pere pisimatele mõeldes ehitatud üles eakohaselt ja mänguliselt. Treener: Carmen Kärg, carmen@jkkalev.ee

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    U10 - 2012
    U9 - 2013
    U8 - 2014
    U7 - 2015
    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2012

    U10 - 2012

    Treener: Rando Neppo, rando.neppo@jkkalev.ee

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2013

    U9 - 2013

    Peatreener: Ander Aaviku, ander@jkkalev.ee, 55583923 Abitreener: Sten Kuks, sten@jkkalev.ee, 5071229

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2014

    U8 - 2014

    Peatreener: Ando Hausenberg, ando@jkkalev.ee, 56836436 Abitreener: Rando Suuster, rando.suuster@jkkalev.ee

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2015

    U7 - 2015

    Treener: Hendrik Nurklik, hendrik@jkkalev.ee, 56292089

    U15 - 2007 Sinine
    U14 - 2008 Sinine
    U13 - 2009 Sinine
    U12 - 2010 Sinine
    U11 - 2011 Sinine
    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    U15B

    U15 - 2007 Sinine

    Peatreener: Veiko Kampus, 57808033, veiko@jkkalev.ee Abitreener: Arkadii Knut

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2008 Sinine

    U14 - 2008 Sinine

    Treener: Daniil Miller, daniil@jkkalev.ee, 58043126

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2009 Sinine

    U13 - 2009 Sinine

    Treener: Ando Hausenberg, ando@jkkalev.ee, 56836436

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2010 Sinine

    U12 - 2010 Sinine

    Treener: Joosep Presmann, joosep@jkkalev.ee, 5232859

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    U11B

    U11 - 2011 Sinine

    Treener: Daniil Miller, daniil@jkkalev.ee, 58043126

    U15 - 2007 Valge
    U14 - 2008 Valge
    U13 - 2009 Valge
    U12 - 2010 Valge
    U11 - 2011 Valge
    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    U15 Valge

    U15 - 2007 Valge

    Peatreener: Mati Pari, mati@jkkalev.ee, 5204795 Abitreener: Creiton Kojalo, creiton@jkkalev.ee, 56238408

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    U14 Valge

    U14 - 2008 Valge

    Treener: Erko Saviauk, erko@jkkalev.ee, 55510285

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2009 Valge

    U13 - 2009 Valge

    Treener: Joosep Presmann, joosep@jkkalev.ee, 5232859

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2010 Valge

    U12 - 2010 Valge

    Treener: Ander Aaviku, ander@jkkalev.ee, 55583923

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    2011 Valge

    U11 - 2011 Valge

    Treener: Hendrik Nurklik, hendrik@jkkalev.ee, 56292089

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    U17

    Kalev 2005

    Peatreener: Mati Pari, mati@jkkalev.ee, 5204795 Abitreener: Creiton Kojalo, creiton@jkkalev.ee, 56238408

    E0915A3A-4F74-4D76-BA18-402B5FD45374
    U19

    U19

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta Lisainfo