Tahad tuua lapse jalgpallitrenni, kuid ei tea täpselt, kust alustada?

Pole probleemi! 🙂 Ära kõhkle ja võta ühendust klubi noortetöö juhi Ander Aavikuga: +372 55 583 923, ander(ät)jkkalev.ee. Tema suunab Sind edasi sobiva vanusegrupi treenerile, kes edastab juba täpsema informatsiooni treeningute kohta.

Kalevi treeningkompleks asub kesklinnas Kalevi kunstmurustaadionil aadressil Staadioni 3, kus viime igapäevaselt läbi treeninguid nii algajatele kui edasijõudnutele. Treeningud toimuvad vanusele 4-14 a.

Peale Kesklinna tegutseme ka Viimsis, Pirital, Lasnamäel, Põhja-Tallinn ja Mustamäel.

Mida esimesel treeningul jälgida?

Esimesele treeningule võib tulla täiesti omas sportlikes riietes, mis on vastavuses ilmaga. Kui on olemas putsad, siis võiks neid treeningul kanda. Soovitame krobelise tallaga kunstmuruputsasid. Kui on olemas säärekaitsmed ja kedrad, siis haara need samuti kaasa.

Treeningutele oma palli kaasa võtta pole vaja – palle meil jagub!

Oma gruppi on lihtne ĂĽles leida poiste või tĂĽdrukute kasvu järgi – astuge julgelt ligi ja ĂĽhinege treeninguga. Samuti hoiab treener alati silmad lahti, et keegi ei jääks väljaku äärde.

Kust ma saaks edaspidi soetada Kalevi varustust?

Kui on soovi osta Kalevi sümboolikaga varustust, siis saab seda tellida klubi e-poest siit või minna kauplusesse kohapeale 4TEAMS spordipood / Macron esindus (Mustamäe tee 60, Tallinn) Avatud: E-R kell 10.00 – 17.00.

Kuidas sealt edasi? 🙂

Kui lapsele selgub, et Kalevis meeldib ning ta soovib klubiga liituda, siis saadab treener teile info ja kutse Sportlyzer keskkonnaga liitumise kohta. Selles keskkonnas toimub meil registreerumine, liikmemaksuga arveldamine ja läbi selle käib muu oluline kommunikatsioon.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo