Kutsu meid oma firmaüritusele, sünnipäevale või üllatuspeole (tüdrukute ja poissmeeste õhtud jne) – ükskõik, milline Su soov või idee on, leiame lahenduse see jalgpalliga ühendada. Valmistame vastavalt Sinu vajadustele ja eelarvele sobiva paketi, mille hinnas sisaldub õhtujuht/treener, jalgpallivarustus ning soovi korral ka üks tuntumatest jalgpalluritest.

Firmaüritused

Korralda oma lapse sünnipäevapidu palliväljakul  – valmistame rätsepatööna just Sinu vajadustele ja eelarvele sobiva paketi, et nii sünnipäevalaps kui ka külalised saaks meeldejääva tähistamise osaliseks. Meie poolt lastetrennide läbiviimise kogemusega treener, kes teeb sissejuhatuse jalgpallimaailma ja viib lapsed kurssi Ilusa Mängu põhinippidega.

Laste sünnipäevad

Korralda oma lapse sünnipäevapidu palliväljakul või oma kodus. Meie poolt lastetrennide läbiviimise kogemusega treener, kes teeb sissejuhatuse jalgpallimaailma ja viib lapsed kurssi Ilusa Mängu põhinippidega.

Kirjuta oma soovist või ideest remy@jkkalev.ee ning võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo