Igakuine liikmemaks

36 €

pühapäevagrupp
(2018-2020)

80 €

Treeninggrupid, kes treenivad kaks korda nädalas

90 €

Tüdrukute grupid, kes treenivad kolm korda nädalas.

100 €

Poiste grupid, kes treenivad kolm või enam korda nädalas.

NB! Juhul kui nn. pearaha kinnitus pole tehtud Kalevi Jalgpallikooli
kasuks, lisandub igakuisele summale 15 eurot kuus.

* Erand 3x nädalas treenivatele tüdrukutele: 90 eurot

Kuidas maksta?

Klubi liikmemaks tasutakse ülekande teel MTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikooli arveldusarvele EE177700771000613577 (LHV Pank) vastavalt e-mailile tulevale e-jalgpallikooli makseteatisele.

Maksekorraldusel tuleb märkida e-jalgpallikooli kaudu saadud personaalne viitenumber, muidu makset ei arvestata. Selgitusse märkida lapse ja treeneri nimi, tema vanusegrupp ja millise kuu eest tasute. Näiteks, kui lapse nimi on Mari Maasikas, treeninggrupp tüdrukud 05-09, treener Varje Vaarikas ja makstakse jaanuari eest, siis peaks selgitus olema järgmine: Mari Maasikas, tüdrukud 05-09, Varje Vaarikas, jaanuar.

Millal maksta?

Liikmemaksu tuleb tasuda jooksva kuu 15. kuupäevaks.

Klubi õppemaksu tuleb tasuda 12 kuul aastas. Klubi liikmemaks on püsimaks, mida tuleb tasuda aastaringselt, k.a. suvekuudel, kui grupid käivad laagrites, turniiridel ja puhkavad. Klubi liikmemaksu suurus ei sõltu trennis käimiste arvust.

Erandina tehakse tasaarveldus, kui laps puudub tervislikel põhjustel arstitõendiga rohkem kui üks kuu ning vigastusest/haigusest teavitatakse esimesel võimalusel.

Soodustused?

Kui ühest perest osaleb klubi treeningutel kaks last, on noorema lapse liikmemaksusoodustus 50%. Kui ühest perest osaleb kolm last, saab kõige noorem laps tasuta treenida.

NB! Soodustuse tagamiseks kirjutage vemi@jkkalev.ee ja edastage kõigi ühest perest pärit klubis treenivate laste nimed ja treeninggrupid.

Tulumaks tagasi?

JK Tallinna Kalev palub kõigil staadionitreeningutel osalevate laste vanematel registreerida end SportLyzer-süsteemis, kuhu saadab liitumiskutse vastava grupi treener.

Küsimuste korral pöörduge vemi@jkkalev.ee.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo