Esindusmeeskonna etteotsa asub Eesti koondist 106 korral esindanud Aleksandr Dmitrijev. Aleksandr lõpetas möödunud hooajal oma mängijakarjääri, mille jooksul on ta esindanud klubisid Norras, Venemaal, Valgevenes ja Eestis. Dmitrijev asub tööle jaanuaris, detsembrikuud kasutab ta ära meeskonnaga tutvumiseks. 

Spordidirektor Joel Lindpere: “Olen väga ônnelik, et selliste kogemustega mees liitub meie klubiga. Kôikidest kandidaatidest oli ta riskantseim, kuid mina ja Raku oleme kindlad, et tema on meie jaoks parim valik. Aleksandri valik on midagi uut ja erakorralist ning tundes teda inimesena ja persoonina, ootame tema arengut ning aitame teda igas olukorras. Tal on raske töö ees, aga parim valik laual meie jaoks.

Aleksandr Dmitrijev: ” Joel võttis ühendust ja pakkus sellist võimalust, kuna ma mängijakarjääri lõpetasin. Tahtsin jalgpalli juurde jääda ja kui see võimalus tekkis, siis ei saanud sellest keelduda. Eesmärk on jääda meistriliigasse, meeskond on väga noor ja on vaja teha palju tööd. Peame oma selle eesmärgi saavutama.

Abitreenerina jätkab Liivo Leetma, väravavahtide treeneriks asub Kristjan Tamme. Uuel hooajal alustab füsioterapeudina tööle Maali Pruul.