Kui eelnevalt oleme teatanud, et Oktoobrikuu Suure Mängu fookuseks on meie klubi noored, siis tänaseks on paigas täpsed tegevused ja plaanid. Klubi alustab laupäeval uut traditsiooni, kus hooaja viimasel Suur Mängul moodustatakse inimestest koosnev kogukonna koridor. Selle eesmärgiks on tänada kõiki klubi jalgpallureid, lapsevanemaid ja toetajaid hooaja eest.

Kogukonna koridor hõlmab kõiki meie klubi treenereid, lapsi, mängijaid, lapsevanemaid ja fänne. Selle traditsiooni mõte on järgmine: enne mängu moodustavad kõik klubi noormängijad nö koridori, mille saatel saadame oma esindusmeeskonna Premium liiga hümni saatel plaksutades hooaja viimasele kodumängule.

Teadaolevalt on 2018 aasta meistrivõistluste hooaeg läbi saanud ka meie noormängijatele, mille tõttu korraldame mängu poolajal sarnase aktsiooni just nende auks. Klubi personal moodustab üheskoos koridori, läbi mille me kutsume kõik meie grupid väljakule, et klubi personal ja lapsevanemad saaksid anda noormängijatele plaksu tubli pingutuse eest möödunud hooajal . Peale seda peab meie spordidirektor Joel Lindpere kalevlastele väikese kõne ja sööme üheskoos kringlit.

Lisaks loosime mängu raames välja ühe väga hinnalise ja haruldase asja. Ragnar saatis hooaja viimase mängu puhul oma Cagliari särgi, millega üks õnnelik mängu külastaja laupäeval lahkub. Täpsemad reeglid saate teada 27. oktoobril.