Piirangute leevenemise ootuses saame juba praegu teada anda, et ka sel aastal ei jää Kalevi suvised linnalaagrid tulemata. Linnalaagrid toimuvad mitmes vahetuses, lapsi ootab aktiivne treeningnädal looduskauni ümbrusega suvisel staadionil kesklinnas.

Üheskoos kasutame sooja suve jalgpallihuviliste laste jaoks maksimaalselt hästi – üks vahetus koosneb viiest treeningpäevast. Kindlasti on suvi kvaliteetaeg ka perede jaoks. Seetõttu oleme reedese päeva traditsiooniliselt varem lõpetanud, et kõik laagrilised saaksid täies mahus suvist nädalavahetust nautida.

Laagrinädal toimub esmaspäevast neljapäevani kell 10:00-16:30, reedel kuni kell 13:00. Plaanis on kaks jalgpallitreeningut päevas, soe lõunasöök koos snäki ja joogiga, grupikülastus kuskile meelelahutuspaika ning vaba aja mängud ja võistlused.

Nädalane laager maksab kalevlastele 55 eurot, mis tagab viis sooja lõunasööki ja jooke. Väljaspoolt Kalevit laagris osalevale lapsele 75.-

KUUPÄEVAD! Täpsed vahetuste kuupäevad teavitama teile, kui piirangute leevenemise info laagrite korraldamise jaoks on kinnitatud.