Alates eilsest, 4.maist, naases treeningutele klubi esindusmeeskond. Vastavalt Vabariigi Valitsuse seadusele on alates 2. maist lubatud treenida kuni 10 inimesega grupis tingimusel, et jälgitakse kõiki seatuid reegleid.

Uue peatreeneri Liivo Leetma juhendamisel jagati esindusmeeskonna grupid kolmeks, kellest esimene grupp treenib hommiku poole ning teine ja kolmas õhtul. Kui kolmest kaks gruppi koosneb ainult väljaku mängijatest, siis viimase moodustavad ainult väravavahid.

Meeskonna kapten Marek Kaljumäe sõnas, et eks need treeningud hetkel ole natukene teistmoodi, aga tagasi platsil olla on hea. “Trennid on nüüd rohkem palliga, on ka ilma pallita treeningu osa. Natukene ka taktikat juba, kuigi on väike grupp.”

“Ma arvan, et kõik on tublid olnud. 100 kilo keegi ei kaalu, tundub et korras on kõik,” vastas kapten küsimusele, et kuidas hetkel tema grupikaaslaste vorm tundub.

Kuidas ollakse valmis täna välja pakutud uue Premium liiga taasalustamisega mais, vastas Marek: „Kui kõik on korras, siis oleme loomulikult valmis.“

Klubi esimesed noortegrupid ning naiskond alustasid samuti treeninguid eile.

Foto: Brit Maria Tael