Triobet Aastalõputurniir jätkus pärast kahepäevast jõulupuhkust laupäeval 26. detsembril, kui oma turniiri pidasid U-13 vanuseklassi 16 võistkonda, kellest kaks olid kalevlased.

A-alagruppi kuulnud Kalevi I võistkond sai kahest esimesest mängust suureskoorilised võidud, kuid kaotas kolmanda ja seetõttu edasi ei pääsenud.

Meeskonna resultatiivseimana lõi Danil Kuraksin kolm väravat, Rocco Robert Shein lisas kaks, Markus Kuldkepp, Tristan Toomas Teeväli, Martin Vetkal, Roland Matvienko, Maksim Paskotši ja Daniil Sõtsugov ühe.

Kalev II mängis C-alagrupis ja meeskonna arvele jäi kaks kaotust ja üks viik, mis samuti poolfinaali ei viinud.

Finaalis oli FC Nõmme United üle Harju JK Mustast. Kolmandale kohale tuli Tallinna JK Legion.

Turniiri parim väravalööja oli Oliver Jürgens (FC Nõmme United), parim väravavaht Karl Volkovskis (Harju JK Must) ja parim mängija Jevgeni Kuprikov (Tallinna JK Legion).

Kalevi I võistkonna koosseis: Tristan Toomas Teeväli, Daniil Sõtsugov, Rocco Robert Shein, Martin Vetkal, Gleb Milašhevitš, Danil Kuraksin, Maksim Paskotši, Markus Kuldkepp, Markus Järavere, Mikk Siitam, Kenneth Raun, Ronald Matvienko.

Kalevi II meeskonna koosseis: Marken Truu, Robin Lillemäe, Gren Samm, Andreas Georg Neimar, Ilja Morozov, Mattias Seppa, Henrik Mürk, Andres Alamets, Gregor Erik Konsa.

U-13 turniir 26. detsembril:

A: 1. FC Nõmme United 9p, JK Tallinna Kalev 6p, JK Tabasalu 3p, Viimsi FCF MRJK II 0p
B: 1. Harju JK Must 7p, Tartu FC Helios Kollane 4p, Raplamaa JK Kollane 4p, Pärnu JK 1p
C: 1. Tallinna JK Legion 7p, Paide LM 7p, Keila JK Must 1p, JK Tallinna Kalev II 1p
D: 1. Viimsi FCF MRJK I 7p, Kohtla-Järve JK Järve 4p, Kiviõli FC Irbis 3p, Tartu FC Helios 1p

Ajakava:

8:00 JK Tallinna Kalev – Viimsi FCF MRJK II 5:0(A)
Väravad: Daniil Sõtsugov, Danil Kuraksin (2), Maksim Paskotši, Rocco Robert Shein

8:15 JK Tabasalu – FC Nõmme United 0:3 (A)
Väravad: Sten-Egert Laanemaa, Lars-Indrek Aigro, Oliver Jürgens

8:30 Paide LM – JK Tallinna Kalev II 3:0 (C)
Väravad: Tanel Kari, Sten-Erik Tamme, Robin Vestung

8:45 Keila JK Must – Tallinna JK Legion 0:2 (C)
Väravad: Jevgeni Kuprikov, Nikita Ivanov

9:00 Viimsi FCF MRJK II – FC Nõmme United 0:7 (A)
Väravad: Erko Jonne Tõugjas, Oliver Jürgens (3), Henri Leoke, Andreas Vaher, Lars-Egert Aigro

9:15 JK Tallinna Kalev – JK Tabasalu 5:1 (A)
Väravad: Martin Vetkal, Danil Kuraksin, Ronald Matvienko, Tristan Toomas Teeväli, Markus Kuldkepp – Frank Annion

9:30 JK Tallinna Kalev II – Tallinna JK Legion 0:8 (C)
Väravad: Jevgeni Kuprikov, Andrei Smirnov (3), Danil Pankov, Daniil Tarassenkov (2), Nikita Ivanov

9:45 Paide LM – Keila JK Must 2:0 (C)
Väravad: Robin Vestung, Rasmus Kallas

10:00 JK Tabasalu – Viimsi FCF MRJK II 3:2 (A)
Väravad: Ivan Sorokin, Marcus Padrik, Tom Tammemäe – Sten Kruusmann, Rain Rähni

10:15 FC Nõmme United – JK Tallinna Kalev 2:1 (A)
Väravad: Lars-Indrek Aigro, Oliver Jürgens – Rocco Robert Shein

10:30 Keila JK Must – JK Tallinna Kalev II 0:0 (C)
Väravad: –

10:45 Tallinna JK Legion – Paide LM 1:1 (C)
Väravad: Jevgeni Kuprikov – Robin Vestung

11:00 Raplamaa JK Kollane – Pärnu JK 2:0 (B)
Väravad: Meelis Männari, Brenet Rohtoja

11:15 Harju JK Must – Tartu FC Helios Kollane 3:2 (B)
Väravad: Ramol Sillamaa, Kirill Antonov, Karel Eerme – Markus Joakit, Aimar Vendelin

11:30 Kiviõli FC Irbis – Kohtla-Järve JK Järve 0:0 (D)
Väravad: –

11:45 Tartu FC Helios – Viimsi FCF MRJK I 0:6 (D)
Väravad: Mihkel Jürimäe (3), Tim Eklöf, Gregor Lehtmets, Darijus Jurs

12:00 Pärnu JK – Tartu FC Helios Kollane 1:4 (B)
Väravad: Karmo Ots – Aimar Vendelin (2), Markus Joakit (2)

12:15 Raplamaa JK Kollane – Harju JK Must 0:2 (B)
Väravad: Kristjan Hein, Ramol Sillamaa

12:30 Kohtla-Järve JK Järve – Viimsi FCF MRJK I 1:3 (D)
Väravad: Roman Svidovitš – Gregor Lehtmets, Lukas Aeg Arbeiter, Oskar Jõgi

12:45 Kiviõli FC Irbis – Tartu FC Helios 0:0 (D)
Väravad: –

13:00 Harju JK Must – Pärnu JK 1:1 (B)
Väravad: Karel Eerme – Jaagup Orasmäe

13:15 Tartu FC Helios Kollane – Raplamaa JK Kollane 2:2 (B)
Väravad: Richard Lepp (2) – Meelis Männari, Heigo Soidla

13:30 Tartu FC Helios – Kohtla-Järve JK Järve 0:5 (D)
Väravad: David Guzhavin (2), David Žuravljov, Roman Svidovitš, Nikita Mintšenkov

13:45 Viimsi FCF MRJK I – Kiviõli FC Irbis 2:2 (D)
Väravad: Mihkel Jürimäe, Lukas Aeg Arbeiter – Roland Kardava (2)

Poolfinaalid:

14:00 A1 FC Nõmme United – C1 Tallinna JK Legion 1:0
Värav: Oliver Jürgens

14:15 B1 Harju JK Must – D1 Viimsi FCF MRJK I 1:1, pen. 3:2
Väravad: Ramol Sillamaa – Mihkel Jürimäe

Kohamängud:

14:30 III-IV koha mäng Tallinna JK Legion – Viimsi FCF MRJK I 2:0
Värav: Nikita Ivanov, Jevgeni Kuprikov

14:45 Finaal FC Nõmme United – Harju JK Must 3:0
Väravad: Lars-Indrek Aigro, Sten-Egert Laanemaa, Valter Pärn
Kõik väravalööjad:

6    Oliver Jürgens    Nõmme United
5    Mihkel Jürimäe    Viimsi FCF MRJK
4    Lars-Indrek Aigro    Nõmme United
4    Jevgeni Kuprikov    Tallinna JK Legion
3    Danil Kuraksin    Tallinna Kalev
3    Robin Vestung    Paide LM
3    Andrei Smirnov    Tallinna JK Legion
3    Aimar Vendelin    FC Helios Kollane
3    Nikita Ivanov    Tallinna JK Legion
3    Ramol Sillamaa    Harju JK
2    Sten-Egert Laanemaa    Nõmme United
2    Rocco Robert Shein    Tallinna Kalev
2    Meelis Männari    Raplamaa JK
2    Daniil Tarassenkov    Tallinna JK Legion
2    Karel Eerme    Harju JK
2    Gregor Lehtmets    Viimsi FCF MRJK
2    Richard Lepp    FC Helios Kollane
2    Luukas Aeg Arbeiter    Viimsi FCF MRJK
2    Roman Svidovitš    JK Järve
2    David Guzhavin    JK Järve
2    Roland Kardava    Kiviõli FC Irbis
1    Daniil Sõtsugov    Tallinna Kalev
1    Maksim Paskotši    Tallinna Kalev

1    Tanel Kari           Paide LM
1    Sten-Erik Tamme    Paide LM
1    Andreas Vaher    Nõmme United
1    Erko Jonne Tõugjas    Nõmme United
1    Henri Leoke    Nõmme United
1    Martin Vetkal    Tallinna Kalev
1    Frank Annion    JK Tabasalu
1    Ronald Matvienko    Tallinna Kalev
1    Tristan Toomas Teeväli       Tallinna Kalev
1    Markus Kuldkepp    Tallinna Kalev

1    Danil Pankov    Tallinna JK Legion
1    Rasmus Kallas    Paide LM
1    Sten Kruusmann    Viimsi FCF MRJK II
1    Rain Rähni    Viimsi FCF MRJK II
1    Ivan Sorokin    JK Tabasalu
1    Marcus Padrik    JK Tabasalu
1    Tom Tammemäe    JK Tabasalu
1    Brenet Rohtoja    Raplamaa JK
1    Kirill Antonov    Harju JK
1    Markus Joakit    FC Helios Kollane
1    Tim Eklöf            Viimsi FCF MRJK
1    Darijus Jurs               Viimsi FCF MRJK
1    Markus Joakit    FC Helios Kollane
1    Karmo Ots    PJK
1    Kristjan Hein    Harju JK
1    Oskar Jõgi           Viimsi FCF MRJK
1    Jaagup Orasmäe    PJK
1    Heigo Soidla    Raplamaa JK
1    Kirill Žuravljov    JK Järve
1    Nikita Mintšenkov    JK Järve
1    Valter Pärn         Nõmme United