Esindusmeeskonnaga liitub A-koondist 10  korda esindanud ja Premium liigas 228 mänguga 33 väravat löönud ja 38 väravasöötu jaganud Karl Mööl. Laenulepinguga liitub Flora U21-st noortekoondislane Marco Lukka ja Reimi JK-st Markus Allast. Klubist lahkuvad Artjom Artjunin, Sandro Embalo, Abdoul Karim Conte, Hans-Kristjan Hansberg, Juhan Jakobson, Juhan Jograf Siim ja Alex Sander Sepp.  

Karl Mööl, 25,  liitub klubiga Taani esiliiga klubist HB Köge. Enne Taani siirdumist esindas Mööl Premium liigas Nõmme Kalju klubi, kelle eest jooksis ta väljakule 162 mängus ja lõi 16 väravat ning andis 23 resultatiivset söötu. Varasemalt on Karl meistriliiga kogemust saanud ka FC Flora, FC Kuressaare ja FC Viljandi ridades.

21-aastane keskkaitsja Marco Lukka liitub meiega Flora U21-st, kus ta on sellel hooajal kirja saanud 10 mängu ja 1 värava. Marco on Eesti U21 koondist esindanud 10 korral ning lisaks mitmetele Eesti klubidele on esindanud Soome meistriliiga SJK duubelmeeskonna ridasid.

„ Loomulikult on mul hea meel, et oleme esindusmeeskonda saanud juurde kvaliteetseid ja potentsiaalikaid mängijaid.  Hetkel on uute meeste liitumine vajalik ka emotsionaalses mõttes, sest kogu meeskonna areng on alles alguses ja saame tühjad kohad täita perfektselt. Lähiajal on tulemas testitavaid ning see sõltub juba jooksvalt üleminekuakna jooksul. “ kirjeldab spordidirektor Joel Lindpere uute mängumeeste liitumist.

Kinnitamaks ajakirjanduse uudiseid, siis esindusmeeskonnast on lahkunud Artjom Artjunin,  Sandro Sene Anibal Embalo ja Abdoul Karim Conte. Lisaks on lahkunud Hans-Kristjan Hansberg, Juhan Jograf Siim, Alex Sander Sepp ja Juhan Jakobson.

Keskkaitsja Artjom Artjunin esindas klubi Premium liigas 16 mängus, mille jooksul sai kirja ka ühe värava. Mängumehe uueks klubiks on Tarnovo Etar Bulgaaria meistriliigas. Sandro Sene Anibal Embalo arvele jäi meistriliigas 14 mängu.  Abdoul Karim Conte jooksis platsile 17 mängus, kus suutis kokku anda ka 4 väravasöötu.  Abdoul Karim Conte uueks koduklubiks on Austria meistriliigas mängiv  FC Wacker Innsbruck.

„Tuli, tegi ja liikus suure sammu edasi. Conte minek tähendab  JK Tallinna Kalevi algust Euroopa jalgpallimaastikul. Conte sõlmis Kaleviga karjääri esimese profilepingu ning näitas kõigile,et nelja  kuuga on võimalik edasi liikuda Eesti Meistriliiga tagumisest otsast  Euroopasse. Olen kindel, et tulevikuks on sellest kasu ka klubile majanduslikult ja ka sportlikus mõttes. Täname Contet panuse eest ning tuult tiibadesse.“ Räägib Lindpere  karjääris suure sammu edasi teinud Contest.

„ Artjom oli klubita ning hea meel, et sai omale korraliku mängukoha just peale meie klubist lahkumist. Tema motivatsioon oli meile tulles juba vaadata Eestist kaugemale ning tal õnnestus see. Sandro on hetkel testimas ning kindlasti leiab uue mängukoha lähiajal.“