Ioan Jakovlev, kes ühines meie klubiga eelmisel aastal,  siirdub Hispaania neljandas liigas mängiva Atlético Saguntino meeskonda. Kuigi Ioan registreeritakse ära Saguntino duubelmeeskonda – Huracan Moncada C.F, siis mängumees hakkab kaasa lööma just põhimeeskonnaga. Ioan Jakovlev jooksis eelmisel hooajal klubi eest väljakule 32 Premium liiga kohtumises, kus lõi 3 väravat ning andis 4 söötu. 

“Mõeldes mängija arengule ning tema soovile, leidsime, et las Vanja saab kogemuse võrra rikkamaks,”räägib klubi spordidirektor Joel Lindpere Jakovlevi üleminekust Hispaaniasse. “Ma usun, et see keskkond sobib tema mängijaomadustega. Hispaania jalgpallis ei loe kasv, vaid kiirus ja tehnika. Edu talle ja kindlasti jälgime teda ning hoiame talle pöialt!”

“Augustis toimus mäng A.Le Coq Arenal Flora vastu, kus jäin silma ühele agendile. Peale mängu vestlesime ning ta kutsus mind testimisele,” kirjeldab Ioan, kuidas üleminek teoks sai. “Novembris käisin kohapeal, peale mida jäädi minuga rahule. Tahan jõuda sellest liigast veel kõrgemale ning annan endast kõik, et see eesmärk saavutada. Tänan kogu Kalevi klubi võimaluse eest, mis mulle usaldati eelmine hooaeg. Tänan, et minule antakse võimalus siirduda välismaale ning soovin neile edu järgmiseks hooajaks.

Foto: Jana Pipar