5. mail toimunud JK Tallinna Kalevi kodumängus oli Kalevile külla sõitnud linnarivaal Tallinna FC Flora. Väga võitluslikus mängus oli mõlemal poolel mitmeid erinevaid võimalusi skoorida juba mängu esimestest minutitest saadik. Esimesena suutis siiski skoori avada kodumeeskond, kui 25. minutil lõi oma hooaja teise värava kaitsja Kaspar Laur.

Mäng jätkus samamoodi, löödi latte, poste ning lõpuks 41. minutil suutis Flora viigiseisu tagasi mängu tuua. Teisel poolajal haaras Flora ka initsiatiivi ning suutsid kahel korral veel skoorida, lõpetades mängu 3:1 võiduga. Mõlema värava autoriks teisel poolajal oli Zakaria Beglarishvili, millest üks oli penalti. Kui kaotusvalu välja jätta, siis oli mängul mõnus aura ning meeleolu, millele aitas kaasa ka kaunis kevadilm.

JK Tallinna Kalevi järgmine kodumäng toimub juba 23. mail kell 19:00 tabeliliidri Nõmme Kalju vastu.