Jalgpalliklubi Tallinna Kalev ja Taxify on löönud käed, mille kohaselt hakkab Taxify toetama jalgpalliklubi tegemisi.  Koostöö ühe osana on Taxify kõikidele kalevlastele loonud eraldi sõidukoodi ja teisi soodustusi.

Kõik esmakordselt Taxify alla laadinud jalgpallihuvilised saavad nüüd Kalevi mängule sõita 5€ väärtuse koodiga “KALEV“. Esimene võimalus koodi kasutada on juba järgmine nädal, kui toimub klubi Märtsikuu Suur Mäng. Koodi kasutamise juhendi leiab siit.

Kalevi klubi spordidirektor Joel Lindpere: “Taxify Business teenus annab meile vabaduse kiireteks linnasõitudeks, et klubi asju korraldada. Olles ise Taxify klient, tean kui mugav on nende teenust kasutada. Meie visioonid ühtivad ning mul on hea meel, et nad on valinud toetamiseks just JK Tallinna Kalevi.”

Taxify kaasasutaja Martin Villigu sõnul toetab Taxify Eesti ettevõttena hea meelega kodumaist vanimat ja suurimate traditsioonidega jalgpalliklubi. ”Hindan väga Joel Lindpere ja Ragnar Klavani visiooni arendada Tallinna Kalevist Eesti juhtiv jalgpalliklubi. Näen oma poja trennide kaudu Kalevi pühendumust alates noortetööst kuni profimeeskonna loomiseni. Taxify on Eestimaine tehnoloogiafirma, mis on sarnaselt Tallinna Kaleviga kiiresti arenev ja ambitsioonikas,” lisas Villig.

Taxify teenus on kiire, mugav ja turvaline viis lapse sõidutamiseks trenni ja pärast koju tagasi. Lisa oma pangakaardi andmed Taxify rakendusse ja nii saad lapsele auto järgi tellida ning näed ise sõidu trajektoori ning maksumust. Taxify tegutseb täna juba 25 linnas Euroopas ja Aafrikas.

Kutsume Kalevi lapsevanemaid liituma Taxify autojuhina. Hea võimalus lisaraha teenimiseks lapse trennide ajal või mõnel vabal õhtul. Taxify autojuhtide hulgas on järjest rohkem emasid ja naisi, sest sõita saab paindlikult just Teile sobival ajal 🙂