2. mail lähevad Kalevi Keskstaadionil vastamisi Kalevi esindusmeeskond ja külalised Viljandist. Kolm päeva hiljem, 5. mail, tuleb külla valitsev meister FC Flora. Mõlema meeskonnaga on sel hooajal juba kohtutud, kui võõrsil toimunud kohtumistes pidime tunnistama mõlema vastase 1:0 paremust.

Hooaja teises mängus sõitis meie esindusmeeskond külla Viljandile. Viljandi alustas mängu väga hästi, kui juba kuuendal minutil suutsid vastased jaapanlasest mängumehe Yosuke Saito tabamusest kohtumist juhtima minna. Kuigi meie esindusmeeskond domineeris kogu ülejäänud kohtumise, ei suudetud vastase väravat lahti muukida ning pidime tunnistama Viljandi minimaalset paremust.

FC Floraga kohtuti hooaja viiendas mängus. Sportland Arenal toimunud mäng meenutas vägagi Viljandi mängu, kus vastased asusid kohtumist juhtima esimese poolaja tabamusest, millest meie mehed enam tagasi võidelda ei suutnud.

Kolmapäeva kohtumine Viljandi Tuleviku vastu algab kell 19:00. Laupäevane kohtumine Flora vastu kell 13:00.