Hea meel on teatada, et Kalevi jalgpalliklubi noortetööga on pikajaliselt ennast sidunud Eesti jalgpallimaastikul kõigile teada-tuntud Alo Bärengrub. Suurte mängija ning treeneri kogemustepagasiga Alo on varasemalt mängijana esindanud FC Flora, Nõmme Kalju ning Norra kõrgliiga klubi FK Bodø/Glimt ridasid. Eesti A-koondises on keskkaitsja saanud kirja 48 kohtumist. Möödunud aastal viis aga Alo U19 peatreenerina Eesti koondise Eliitringi.

Treenerina alustas Alo oma karjääri noortetöö kordinaatori ning treenerina 2017 aastal Raplamaa JK-s, kus ta paraleelselt tegeles ka klubi esindusmeeskonnaga.

Vaieldamatult ühe uhkeima saavutuse oma karjääris tegi Bärengrub aga möödunud septembris, kui Eesti U19 peatreenerina viis meeskonna võitudega Itaalia ja Bosnia ja Hertsegoviina vastu juba tuleval märtsil toimuvale EM-valikturniiri Eliitringile.

Klubi noortetöö juht Ander Aaviku sõnas liitumise kohta järgmist: “Alo liitumise üle on meil kõigil väga hea meel. Ta saab olema eesootaval hooajal oluline lüli mängija U17 arenguetapis ning koos sellega annab ta olulise panuse noormängijatele, kes on astumas esimesi samme meeste konkurentsis. Alo sobib iseloomult meie kollektiivi hästi – ta on Eesti jalgpalliga detailideni kursis olev treener ning persoon, kellele läheb korda kogu klubi hea käekäik.

“Olen keeranud treeneritöös ja elus uue lehekülje ning on hea meel teatada, et liitun Tallinna Kalevi treenerite kollektiiviga, sõnas Bärengrub Kaleviga liitumisest. “Tunnen ja tean klubi juhte ning enamus treenereid juba varasemalt hästi. Näen klubis nii isiklikus kui ka klubilises plaanis suurt perspektiivi ja motivatsiooni noorte arendamisel ning klubi juhtide soovi teha järgmisi samme, läbi väga huvitavate uute projektide. Seega soovin anda ka enda panuse klubi ja mängijate arengrusse ning samuti areneda treenerina ja ennast pidevalt täienda. Tänan klubi eestvedajaid ja tervitused minu poolt kogu Jalgpalliklubi Tallinna Kalevi perele ning kohtumisteni juba jalgpalliväljakutel!”

Tere tulemast sinivalgete perre, Alo!