4. märtsil võiduga hooaega alustanud Kalevi esindusmeeskond on alates 11. märtsist oodanud liigamängude taastamist. Kuni 25. aprillini erinevates gruppides trenne teinud esindusmeeskond sai esimest korda täies koosseisus treenida aprilli viimasel pühapäeval. Ühtlasi alustati sellega ka ettevalmistust selleks neljapäevaks, kui teise vooru mängus minnakse vastamisi Tammeka U21 võistkonnaga.

Daniel Meijel,  kes on meeskonna üks kahest peatreenerist, sõnas meeskonna valmisolekust järgmiselt:  “Esimene ühine grupitreening oli 25.04 ning trennides oleme üritanud taastada mingitki kokkumängu ja mängijad saavad tunnetada kaaslasi ning nendega koostööd teha platsil. Meil väga tihti suurt väljakut kasutada pole, teeme nii palju kui saab.

Kuidas mängudes hakkama saame, see selgub alles mängus. Eks sõltub palju ka sellest, kuidas ise saame palliga tagant asjad käima ja sealt edasi jõuame. Vigastusi on liiga palju ja just võimalikel põhimeestel. Terved saavad võimaluse ja peavad hakkama saama.

Tammeka duubel on meile tuttav nii meie U-21 kui ka U-19 mängudest. Esiliigas on nad väga okei tiim, oma joonisega ja omavanuste koondiste mängijad. Neil on hetkel eelis, sest paljud nende mängijad on saanud esindusmeeskonnaga treenida terve selle aja. Samuti oleneb neljapäevase mängu tulemus kindlasti sellest, kui palju meistriliigast mängijaid juurde saadetakse. Kuna mõlemad satsid soovivad mängida just palliga, siis arvatavasti hakkavad mõlemad meeskonnad periooditi mängu kontrollima, ” sõnas peatreener eelseisvast kohtumisest.

Kui võõrsil toimuvast Tammeka kohtumisest otsepilti ei toodeta, siis esimest korda on võimalik sinivalgeid oma silmaga näha sellel pühapäeval, kui otsepildis minnakse vastamisi Maardu Linnameeskonnaga. Kohtumine algab kell 13,00 ning otseülekannet on võimalik näha Kalevi Facebooki lehelt.