Tagasitulek Premium Liigasse on küll alanud üle kivide ja kändude, kuid meie usume ja teame, et peagi suudame mänge ka endakasuks pöörama hakata! Eelnevas kahes lahingus FC Kuressaare ja JK Pärnu Vaprusega lasime mõlemal endale lüüa kolm väravat. Tõsi, viimases mängus lõi vahetusest sekkunud Vadim Mihhailov ka meite poolt ühe tagasi. Punktiskoori avamiseks liigatabelis jäi sellest siiski väheks. Järgmiseks vastaseks selle hooaja teises kodumängus on aga Paide Linnameeskond, kes on saanud valusad üheväravalised kaotused otsestelt konkurentidelt FC Nõmme Kaljult ja FC Floralt. Lisaks saadi viimati mängupildi poolest lõppskoorist oluliselt keerulisem 3:1 võit Tartu Tammeka üle.

Paide Linnameeskond on nüüdseks kerkinud selgelt Premium Liiga tippseltskonda, mida tõestavad viimasel kahel hooajal saavutatud hõbe- ja pronksmedalid. Hooajavahelistes üleminekutes on hiljutine liiga suurim väravakütt Henri Anier suundunud Tai Kuningriiki, naasnud on aga mõne aasta eest ka Tallinna Kalevis pallinud Karl Mööl. Kõrgliigakohast loobunud FC Viljandi Tulevikust korjati üles Herol Riiberg ja Kaimar Saag ning lisaks värvati kolm noort Gambia mängumeest. Vabanenud peatreeneri kohale võeti endine Nõmme Kalju ja Eesti koondise peatreener Karel Voolaid. Paide Linnameeskond on silma paistnud ka tugevate täiendustega suvises üleminekuaknas, kui üleeelmisel hooajal toodi Henri Anier ning viimasel aastal lõhati veelgi suurem üllatuspomm Ragnar Klavani palkamisega. Siit ka küsimus – huvitav milline võiks olla Paide selle suvine bänger üleminek?

Meenutades korra viimast kodumängu eelvaadet FC Kuressaarega, tuli ilmsiks teada-tuntud vanasõna: kes vana asja meenutab, sel silm peast välja! Hoopis vastased lõid meile kuue minutiga kolm väravat ning ka kübaratrikiga sai hakkama nende mängumees. Paide Linnameeskonnaga varasemalt toimunud mängudes lähme tagasi aga aastasse 2018, kui 13. aprillil samuti kodumängus omavahel mõõtu võtsime. Esimene poolaeg jäi 0:0 viiki kuid sellele järgnes korralik tulevärk mõlemalt poolelt. Esmalt asus Paide 48. minutil Kristofer Pihti tabamusest juhtima, kuid juba 63. minutiks olime Takuna Matsunaga ja Andre Järva väravate toel 2:1 eduseisus. Juhtohjad andsime aga käest 87. minutil, kui Martin Kase mänguseisu viigistas ning täielik külm dush saabus esimesel lisaminutil, kui Andre Frolov penalti realiseeris ning sellega ka Paidele napi 2:3 võidu vormistas.

Kas ka seekord avanevad väravaluugid alles teisel poolajal ning intriig püsib viimsete minutiteni välja? Seda tuleb juba staadionile vaatama tulla!

Kohtumine toimub reedel, 1. aprillil kell 19:00 Sportland Arenal(Jalgpalli 19. 11312 Tallinn).

Sissepääs on kõigile klubi liikmetele ning nende perekondadele tasuta! Tavapilet on 5€ ja sooduspilet 3€. Kohapeal saab osa võtta 1€ õnneloosist, kus üks õnnelik võitja saab ostetud pileti eest auhinnakomplekti. Loosiks võib soetada mitu piletit. Piletikassas on avatud ka fännitoodete müük, mille puhuks palume kaasa võtta sularaha