Iga asi saab üks kord läbi, nii saab öelda ka meie 1-1 viigiseeria kohta, mis katkes enne koondisepausi Narvas. Selle omapärase jada sisse jäid aga väga tugevad tulemused, kui viimatises kodumängus viigistasime tiitliheitlust pidava FC Floraga ning seejärel nendega konkureeriva FCI Levadiaga. Esimeses neist lõi viigivärava penaltist Tristan Toomas Teeväli, kes on kusjuures kõik oma 4 väravat sel hooajal just 11-meetri punktilt kokku kogunud, ning teises kohtumises hiilgas hilise 90+3 minuti tabamusest Ats Purje. Nagu juba eelnevalt mainitud, sai viigilaine punkti Narvas, kus kohalike 1-2 paremust tunnistada tuli. Meie ridadest oli oma eelmise koduklubi vastu resultatiivne Vadim Mihhailov. Nüüd on aga 15 päeva sellest möödas, kaotusevalu unustatud ning ees ootamas sünnipäevalahing Harju JK Laagri vastu, kelle vastu tuleks ühele teisele needuse laadsele seeriale punkt panna – võtta lõppude lõpuks esimene võit koduväljakul!


Harju JK Laagri on teatavasti tegemas oma esimest Premium liiga hooaega ning on tegelikult vaatamata tabeliseisule osutanud tugevat vastupanu ja peavalu absoluutselt kõigile kõrgliiga meeskondadele. Seda ilmestavad näiteks võit ja viik tiitlikonkurentsis oleva FCI Levadia vastu ning 1,7 sisselastud väravat mängu kohta, mis tavaliselt selles faasis viimasel kohal olevatel meeskondadel oluliselt suurem on olnud. Lisaks on käesoleval hooajal samapalju lasknud endale lüüa ka seitsmendal tabelireal asetsev FC Kuressaare, kes on lihtsalt punktide kogumises edukam olnud. Suvises üleminekuaknas täiendati oma ründeliini, tuues juurde lätlase Dinars Ekhartsi ja Saksamaa passi omava Teo Jukici. Kõrgliigas pole aga esimene neist veel põllule pääsenud ning teine pole veel senise viie mängu jooksul resultatiivsuspunkte kogunud. Endistest Kalevlastest leiame aga vastasleerist üsna mitu meest: ründeliinis tegutseb viimases omavahelises kohtumises meile väravagi löönud Andre Järva, lisaks Roman Sobtšenko ning poolkaitsest leiame veel eelmiselgi hooajal meie värve kaitsnud Reinhard Reimaa. Harju JK Laagri personaliosakonnas tegutseb aga väravavahtide treenerina Sten-Marten Vahi, kes oma viimase Premium liiga kohtumise just meie eest 2018. aastal FC Nõmme Kalju vastu väravapostide vahel seistes seisis.

Täna tähistame ka oma klubi taasasutamise 21. aastapäeva, mida teid kõiki üheskoos tähistama ootame! Väravad avatakse kell 16.00 ning sünnipäeva meeleolu loomiseks pakume esimestele saabujatele sünnipäevapokaali ja Kalevi teemalise maiustuse. Kõige noorematele oleme kohale kutsunud õhupallifiguuride voolija, kes tasuta õhupallidest loomi valmistab, pannud püsti batuudi ning loonud lastele võimaluse klubile või mängijatele sünnipäevakaarte valmistada. Lisaks oleme esmakordselt avanud Kalevi külalisteraamatu, kuhu hakkame koguma külaliste mälestusi ning ürituse õhtujuhiks ja plaadikeerutajaks on meie U21 väravavahi Sander Liikeri isa DJ Tanel Liiker. Lisaks on meil teile pakkuda veelgi hulgaliselt üllatusi ja palju muud huvitavat!

Meie omavaheline ajalugu Harju JK Laagriga on aga üsna napp – nimelt olemegi omavehelisi madinaid pidanud ainult sel hooajal Premium liigas. Esimeses võõrsilkohtumises võtsime 2-0 võidu, kui meie poolelt olid resultatiivsed keskvälja turvaja Sander Sinilaid ning praeguseks juba Belgiasse siirdunud Ramol Sillamaa. Teises kodumängus tuli aga leppida 1-1 viiki, kui meie värava lõi Kaspar Laur. Kindlasti see viimatine tulemus meil kuskil hinges kripeldab ning veel hullemini teeb seda fakt, et peale 26-ndat vooru ei ole me ikka suutnud koduväljakul võitu võtta. Kas 16. september ja Tallinna Kalevi 21. sünnipäev aitavad meil koduvälja needuse lõpuks ometi murda? Seda tuleb KINDLASTI juba staadionile vaatama tulla!

Avavile antakse laupäeval, 16. septembril, kell 17.00 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn 10150). Tuleme kõik taas kokku, tähistame Tallinna Kalevi sünnipäeva ning aitame üheskoos lõpuks ometi sini-valged esimese koduvõiduni!


Piletid eelmüügist Piletitasku.ee lehel siit: https://www.piletitasku.ee/et/event/2207


Eelmüügis ja mängupäeval kohapeal kõik piletid 4€


TASUTA – kuni 12-aastane laps, pensionär, Kalevi dressis klubi noormängija koos perega ja Kalevi hooajakaardi omanik.