Meie viimane kodumäng Tartu Tammeka vastu paraku liiga suurt rõõmu ei pakkunud, kui tuli tunnistada vastaste 2:5 paremust. Meie väravate eest selles kohtumises hoolitsesid Ramol Sillamaa ja Daniil Petrunin, resultatiivsete sööduga toetas Tanel Tamberg.

Seekord aga ühtegi võõrsilkohtumist vahele ei jäänudki ning kohe otsa võtame koduväljakul Kalevi klubi perepäeva kulminatsioonina vastu sellel aastal Eesti klubidest edukaima euroteekonnaga hakkama saanud Paide Linnameeskonna.

Paide Linnameeskonna senine hooaeg on üpris huvitava sisuga. Kevadel saavutati klubiajaloo esimene karikavõit, kui finaalis lisaajale läinud lahingus alistati 1:0 Nõmme Kalju. Sellega tagati endale ka kolmandat korda pääs eurosarja, kus näidati meeskonnas peituvat korralikku sisu ja kvaliteeti. Eesti klubijalgpalli ajaloos viiendat korda alistati kaks esimest vastast ning lõpuks vannuti vapralt võideldes alla tugevale Belgia hiiule Anderlechtile. Kusjuures mõlema eelneva vastase euroteekond lõpetati penaltiseeria järel ning võti on leitud ka koduste vutisõprade südamesse, mida ilmestab fakt, et kõigest nädalaga saadi staadionile 7506 pealtvaatajat. Filigraanne sooritus nii meeskonna kui ka klubi töötajate poolt! Küll aga võib öelda, et koduses Premium Liigas pole kõik päris klubi ambitsioonide kohaselt kulgenud. Tabelis ollakse hetkel neljandad, mis ehk arvestades liiga esineliku klubide ühtlast taset kõige kehvem seis ei tundugi, kuid näiteks esimesest ja teisest kohast jäädakse ühe vähempeetud mängu juures maha juba kahekümnekolme ja kahekümne punkti võrra ning hooaja alguses mõeldi siiski tiitlilahingusse sekkumisele. Suvisel üleminekuperioodil tehti muudatusi vähe, kui Gambia partnerklubist toodi meeskonda mõistagi noor Gambialane Foday Darboe ning Portugalist toodi kodumaale talendikas noormängija Sten Jakob Viidas. Lisaks müüdi edasi ründeliinist Debeas, kelle uut klubi veel praeguseks avaldatud pole. Samas liigseid murepilvi see tekitada ei tohiks, sest nii Ebrima Singhateh kui ka Robi Saarma on üha enam väravavõrke üles leidma hakanud.

Paidega oleme sel hooajal omavahel mõõtu võtnud praeguseks kaks korda, kui mõlemal puhul on vastasmeeskond peale jäänud skooridega 3:0 ja 7:0. See peaks kindlasti süstima meie meestesse viha ja indu näitamaks, et oleme võimelised oma võrku edukamalt kaitsma ning ka ise väravaid lööma. Veelgi enam, seekordne mäng toimub Kalevi perepäeval, mispuhul avame väravad juba kella ühest ning pakume kõigile saabujatele hulgaliselt erinevaid meelelahutus võimalusi loomaks veelgi imelisemat õhkkonda staadionil! Seega kutsuge kaasa oma sõbrad, pere ja ka kõik teised ning tulge ja veetke üks päikseline, sportlik ja meelelahutuslik päev Tallinna Kalevi pere seltsis!

Nagu juba mainitud sai, siis väravad avatakse kell 13:00 ning mängu enda avavile antakse Kadrioru staadionil(Roheline aas 24, Tallinn 10150) kell 14:30.

Näeme staadionil!