Esiliiga neljanda vooru kohtumine Kalevi ja Maardu vahel tuli täpselt nii tuline kui seda oli enne mängu oodata: neli väravat, sisse ja mööda läinud penaltid, palju intriigi ja napikaid. Kui Kalev pääses kahel korral kohtumist juhtima, siis suutis Maardu mõlemal korral vastata ning lõpuvile kõlades seisis tablool 2:2 viik.

Kalevi eest lõid värava Murad Velijev ning Ramol Sillamaa, kelle mõlema jaoks oli tegemist hooaja teise tabamusega. Muradil oli võimalus kohtumises lüüa ka teine värav, kuid kahjuks eksis ta esimesel poolajal penaltil.

“Oli kõva lahing, kaks suhteliselt võrdset võistkonda. Meil oli võimalus see mäng ära vormistada, kuid ei suutnud kahjuks seda ära lüüa. Viik oli üsna aus tulemus,” sõnas esindusmeeskonna teine peatreener Aivar Anniste. “Me väga ei tahtnud väga lahtist mängu, pigem tahtsime oma kiireid ja ohtlikke ääri kasutada ning olime sellega ka ohtlikud,” sõnas ta mängueelsest plaanist. “Maardu on teada-tuntud paljude kogemustega tiim, mängijad on tehnilised ning targad ja nad mängivad selle peale.

Sel nädal ootab sinivalgeid juba uus kohtumine ning seekord on vastaseks Paide Linnameeskonna U-21. “Oleme jooksvalt kõiki vastaseid alati jälginud ning teame juba natukene mida oodata. Kõigepealt aga hakkame korrektuure tegema enda mängupildile ning siis vaatame edasi.”

Esiliiga viienda vooru kohtumine toimub juba sellel laupäeval, 15. mail, kui kell 13:00 kohtutakse Sportland Arenal.

Kohtumisest teeme taaskord kõrge kvaliteediga ning kommenetaatoritega otseülekande meie Facebooki lehel.

VAATA JÄRELE täiesmahus kohtumist eelmisest voorust siit. Mängu kommenteerisid Ander Aaviku ning Sten Kuks.