Kolmapäeval, 5. juunil toimus peale pikemat pausi taas Tallinna Kalevi lasteaedade jalgpallipäev. Seekordne turniir oli oma järjestuselt üheksas ning toimus Raja jalgpallihallis. Jalgpallipäeval osales 10 lasteaeda ning lapsi võistles kokku 80.

Ürituse eesmärk oli pakkuda lasteaialastele meeldejääv, lõbus ja sportlik päev kunstmurustaadionil; populariseerida jalgpalli, sporti ja üldisemat huvitegevust; arendada laste meisterlikkust ja kehalisi võimeid ning tugevdada laste omavahelisi sportlikke ja sõbralikke suhteid.

Seekordne turniir oli erakordselt väravaterohke. Alagrupi 20 mängu jooksul löödi lausa 98 väravat, näiteks ühes mängus jäi seis viiki 3:3, teises võideti 6:1 ja kolmandas 3:2. Rõõm oli näha laste emotsioone peale igat väravat. Alagrupist edasipääsenud lasteiad olid küllaltki tasavägised, näiteks kolmas koht selgus penaltiseeriaga.

Kokkuvõttes võitis 2024 a lasteaedade turniiri Rõõmutarekse Lasteaed, kes sai auhinnaks karika. Teisele kohale jäi Tallinna Haraka Lasteaed ning kolmanda koha saavutas Tallinna Padriku Lastead. Kõik osalejad said turniiril meeneks diplomi, veepudeli ja Balbiinolt jäätise. Kogu üritust jäädvustas fotograaf Anna Andreas.

Täname kõiki abilisi, treenereid, sponsoreid, vanemaid, õpetajaid ja lasteaedasid: Rõõmutarekese Lasteaed, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed, Tallinna Läänemere Lasteaed, Pelguranna Lasteaed, Lasteaed Päikene, Tallinna Kiisupere Lasteaed, Tallinna Liivamäe Lasteaed, Kolde Lasteaed, Tallinna Haraka Lasteaed ja Tallinna Padriku Lasteaed.

Kohtumiseni järgmisel aastal!