Tallinna Kalev on omandanud FC Floralt pikakasvulise ründaja Andreas Kiiviti mängijaõigused. Eelmise hooaja teisel poolaastal sai 19-aastane ründaja oma esimesed Premium liiga kogemused kätte Pärnu Vapruse ridu esindades, kus osales 16s kõrgliiga mängus. FC Elva ridades oma jalgpallurikarjääri alustanud ja sealt edasi FC Flora U21 meeskonda liikunud ründemängija on Esiliigas aga kirja saanud 82 mängu ja 37 väravat ning 1 väravasöödu.

Kalevi klubi spordidirektor Joel Lindpere: ”Andreas on väga huvitav mängija, keda oleme pikalt jälginud. Eestis on aastaid pikakasvulistest ründemängijatest puudus olnud ning kindlasti on ta väga vajalik ja huvitav täiendus just meie ründeliinile. Eelmisel poolaastal sai Andreas ennast Pärnus juba proovile panna ja kuigi kahjuks väravad jäid löömata, siis nüüd on tal hea võimalus ennast meie juures tõestada. Loomulikult sisseelamine võtab aega, aga ootame, et Andreas teeks hooaja kulgedes oma arengus sammu edasi! “

FC Flora spordidirektor Norbert Hurt: ,,Eelmisel hooajal FC Flora U21 meeskonna eest Esiliigas mängides näitas Andeas Kiivit, et vajab tugevamal tasemel mänge. See oli ka põhjus, miks ta poolest hooajast liitus Meistriliigas mängiva Pärnuga. Kui hooaeg lõppes ja Pärnu langes esmalt kõrgliigast välja, hakkasime otsima Andreasele kõrgliiga tasemel uut väljundit. Õnneks otsis Tallinna Kalev sellel hetkel endale ründajat ja nii ta leidiski tee sinna. Andreas on kehaliselt väga võimekas ja mitmekülgne mängija. Lisaks on ta väga sihikindel ja töökas. Tegemist on kindlast hilise arenejaga, mistõttu Kalev oma noore koosseisuga tundub olevat just sobiv keskkond talle. Soovime edu talle uues klubis!”

Tere tulemast Kalevisse, Andreas!