Justkui linnutiivul ongi kätte jõudnud sügis ja Premium liiga viimase ringi kohtumised, millest ühe oleme praeguseks juba ära mänginud ning selle nädala lõpuks juba tervelt ühe kolmandiku neist. Alustuseks paneme punkti peale kolmandale ringile, mille viimases kohtumises võõrustasime kodus Harju JK Laagrit. Võitluslikus lahingus jäime küll 0-1 taha, kuid siis sekkus mängu Ats Purje, kes meile 2-1 võidu kindlustas. Kusjuures teisele väravale sai resultatiivse söödu kirja meie väravavaht Oskari Jussi Forsman. Arvestades käimasoleva hooaja edukat kulgu on ilmselt ka natuke tahaplaanile jäänud, et selle võiduga saime kokku 36 punkti, mida on juba praegu pügala võrra eelmisest hooajast rohkem! Seejärel külastasime rahvusstaadionil FC Florat, kellele paraku tubli võitluse järel VAR-i sekkumisel määratud penalti tagajärjel 0-1 alla vanduma pidime. Vägeva debüüdi esindusmeeskonnas tegi selles kohtumises meie ridades 18-aastane väravavaht Sander Lepp. Järgmisena ootab meid aga ees tõeline “sixpointer” Paide Linnameeskonna vastu, keda juba homme õhtul Kadrioru staadionil võõrustame.

Paide Linnameeskond on üks kolmest klubist Premium liigas, kes on sellel hooajal peatreenerit vahetanud. Kusjuures hooaega alustanud Karel Voolaiu jaoks jäi viimaseks just meie omavaheline kohtumine maikuu lõpus Kadrioru staadionil. Selleks hetkeks oli Paidel mängitud 14 mängu, millest koguti 3 võitu, 6 viiki, 5 kaotust ja 15 punkti, väravatevaheks 13:15. Seejärel otsustati mõlemapoolselt koostöö lõpetada ning uueks peatreeneriks sai eelneva hooaja suvekuudel FCI Levadiat juhendanud Ivan Stojkovič. Juhuslikul asjaolude kokkulangemisel ei saaks olla paremat võrdluspunkti kui praegune, sest peetud on täpselt 28 vooru. Seega on Ivan Stojkoviči juhendamisel 14. kohtumise saldo järgmine: 6 võitu, 6 viiki, 2 kaotutust, 24 punkti ning väravatevahe 20:8. Numbrid räägivad selgelt enda eest – uue treeneriga on tehtud kvaliteeditõus. Eriti on seda lisaks numbritele märgata olnud ka mängupildi poolest kaitses, mida ilmestavad 14-st 9 nullimängu. Endi kohta tagasihoidlikud on küll endiselt oldud ründes, kuid sellele on ka suvises üleminekuaknas lahendusi otsitud. Täpsemalt on meeskonnaga liitunud Ghana ääreründaja Thomas Agyepong, ründavad suunitlusega poolkaitsjad Alieu Gibba (Ghana) ja Daniel Luts ning juba vana tuttav ründaja Bubacarr Tambedou, kes naasis laenult Tiraspoli Šeriffist. Kusjuures just suviste täienduste hea mängu najal (Agyepong 2 resultatiivset söötu, Tambedou värav ja sööt) alistati üllatavalt suureskooriliselt 3-0 Pärnu JK Vaprus, kellega seni oldi korra kaotatud ja kaks korda viiki mängitud. Arvestades tihedat heitlust kolmanda-neljanda koha nimel oli Paidele tegemist suure sammuga selles suunas, sest näiteks Pärnuga samadel puntidel lõpetades kuuluks nüüd väravatevahega ülekaal neile.

Siit ongi sujuv siirduda juba homse mängu juurde, nimelt on ka meil sarnaselt Pärnu Vaprusega enne eesseisvat kohtumist kogunenud Paide Linnameeskonna vastu üks võit ja kaks viiki. Pärnu vastu pöörati uue peatreeneri käe all omavaheline saldo lõpuks enda poole kaldu ning kindlasti tahetakse seda teha ka meie vastu. Esimeses kohtumises Paides võtsime Ats Purje väravast 1-0 võidu. Sellele on järgnenud kaks 1-1 viiki, esimeses neist oli penaltipunktilt resultatiivne Tristan Toomas Teeväli ning teises neist viis meid juhtima Foday Trawally, kes just vastasmeeskonnast meie juures juba teist hooaega laenul on. Lisaks omavahelisele seisule on intrigeeriv endiselt ka tabeliseis – Paide on hetkel 39-punktiga kolmas ning meie 36-punktiga kuuendad. Kohe kindlasti ei soovi me 7 vooru enne hooaja lõppu seda vahet kuuele punktile käriseda lasta. Kas Paide Linnameeskond kannab oma favoriidikoorma välja või suudame taas neid üllatada? Seda tuleb juba staadionile vaatama tulla!

Avavile antakse kolmapäeval, 27. septembril, kell 17.00 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn 10150). Hooaja lõpussirgel vajab meie meeskond Teie tuge kõige enam, koguneme staadionile ja aitame omad võiduni!

Piletid eelmüügist Piletitasku.ee lehel siit https://www.piletitasku.ee/et/event/2201

6€ – täiskasvanu;

4€ – õpilane;

15€ – Perepilet – 2 täiskasvanut ja kuni 4 last;

TASUTA – kuni 12-aastane laps, pensionär, Kalevi dressis klubi noormängija koos perega ja Kalevi hooajakaardi omanik.

Mängupäeval kohapeal kõik piletid 8€ / 5€