Ühe esiliiga hooaja järel oleme esimese kahe väga tugeva mängu jagu Premium Liiga karastust eelmise hooaja “finalistidelt” nüüdseks kätte saanud. Seejuures oleme  korra mõlema vastase puuriluku lahti muukida suutnud. Ja mitte ainult, oleme ka kolmeteistkümne minuti jagu FC Flora vastu eduseisu omanud. Järjekorras kolmandaks kohtumiseks on aga meie esimene kodumäng 12. märtsil kell 14:30 Sportland Arenal, kus võõrustame senistest vastastest oluliselt jõukohasemat FC Kuressaaret. Vastasleeri algus ei ole olnud just lilleline – esimeses voorus saadi 0:2 kaotus Nõmme Kaljult ning teises voorus neelati alla eriti mõru pill Narva Transi vastu, kui kaotati eduseisus olles mäng viimase kümne minuti jooksul sisselastud väravatest. Seega on mõlemad meeskonnad hetkel veel nullipeal ning meievahelise kohtumise lõpuvile kõlades saab vähemalt üks kindlasti oma selle hooaja punktiarve avatud.

FC Kuressaarega konkureerisime me üleeelmise hooaja eelviimase mänguni Premium Liigasse püsima jäämise nimel. Õhus oli ka otsustav elu ja surma lahing viimases voorus, kuid sellele eelnevas ringis otsustas Tallinna JK Legion FC Kuressaare vastu reservid peale saata ning sellega oli ka kogu põnevus viimasest mängust pühitud. Seejärel läksid meie teed lahku – Tallinna Kalev langes esiliigasse ning FC Kuressaare jätkas Premium Liigas. Viimasel hooajal õnnestus neil seal teha oma aegade parim tulemus, kui lõpetati seitsmendal kohal. Eelkõige toetuti tugevale hooaja lõpule, milles omas suurt rolli Paide Linnameeskonnast laenule saadud kunagine kalevlane Karl Mööl. Selleks hooajaks on Mööl tagasi Paides. Küll aga sai Kuressaare eelmisel nädalal tugevdust, kui laenuga taasliitus nendega teinegi eelmise hooaja lõpu nurgakivi Otto-Robert Lipp.

Senise meeldejäävaima omavahelise lahingu puhul läheksime aga tagasi aastasse 2017 ja esiliigasse, kus omavahel mõõtu võtta saime. Tollane 29. voor viis meid Kuressaare linnastaadionile, kust tulime tagasi suureskoorilisest mängust 4:3 võiduga. Eriti märkismisväärseks muudab selle kohtumise aga kuueminutiline periood vahemikus 63-67, mil kahe minutiliste vahedega lõime vastaste võrku kolm palli! 63-ndal ja 65-ndal minutil sahistas Andre Järva ning 67. minutil tõi lisa Innar Paal. Andre Järva, kes praegusel hetkel on mängimas esiliigas tugeva alguse teinud Harju JK Laagri meeskonnas, oli selles mängus eriti heas hoos lüües kokku kolm väravat. Väike vihjenurk aga kõigile Fantasy huvilistele: kui Järva suutis Kuressaarele kübara paugutada, siis miks ei võiks seda teha nüüd Hannes Anier? Selles mängus mängis meie rivistuses praegune FC Kuressaare mängija Silver Alex Kelder, kes ka juba siis oma nime taha klassikaliseks kujunenud kollase kaardi kirja sai. Kunagistest kalevlastest on vastasleeris praegusel hetkel palli toksimas lisaks veel Tristan Toomas Teeväli.

Meie oleme mänguks valmis ja loodame ka kõiki toetajaid oma selle hooaja esimesel Premium Liiga kodumängul staadionil näha! Kohtumine toimub laupäeval, 12. märtsil kell 14:30 Sportland Arenal(Jalgpalli 19. 11312 Tallinn).

Sissepääs on kõigile klubi liikmetele ning nende perekondadele tasuta! Tavapilet on 5€ ja sooduspilet 3€. Kohapeal saab osa võtta 1€ õnneloosist, kus üks õnnelik võitja saab ostetud pileti eest auhinnakomplekti. Loosiks võib soetada mitu piletit. Piletikassas on avatud ka fännitoodete müük, mille puhuks palume kaasa võtta sularaha.

Mängu poolajal korraldame koostöös Peetri Pizzaga parima triki võistluse, kus saavad kaks finalisti endale auhinnad.