Peale viimast eelvaadet oleme me jõudnud pidada kaks madinat, kui kodumängus läksime vastamisi Paide Linnameeskonnaga ning võõrsilkohtumises FC Floraga. Esimeses neist võitlesime välja 1-1 viigi, kusjuures mõlemad väravad sündisid penaltitest. Meie poolelt viigistas 71. minutil seisu Tristan Toomas Teeväli, sellest hetkest alates oli meil kasutada ka ühemeheline ülekaal, kuid kolmeks võidupunktiks me seda seekord paraku vormistada ei suutnud. Meie võisime küll tunda tulemuse osas mõningast pettumust, kuid Paide Linnameeskonna juhtivate ametnike kannatus sai sellega täiesti otsa ning Karel Voolaiule jäi see viimaseks mänguks Paide peatreeneri positsioonil. A. Le Coq Arenal peetud mängus suutis aga FC Flora juba 19. minutiks kaheväravalise eduseisu haarata ning 90+3 seda veel ühe võrra suurendada, lõpptulemuseks kuiv 0-3 kaotus meie poolt vaadates. Järgmisena võtame aga kodusel Kadrioru staadionil vastu hetkeseisuga vabariigi kõige õnnelikuma meeskonna, Narva JK Transi, kes just laupäeval Tipneri karikavõistluste võitjaks tuli!

Nagu juba eelpool mainitud sai, kirjutas Narva JK Trans läinud nädalavahetusel oma pikale ajaloole juurde ühe särava saavutuse, kui karikafinaalis alistati FC Flora tulemusega 2-1. Sellega on nüüd Narva suutnud kolm korda karikavõitjaks tulla, millest enam on ainult vastalistatud FC Flora (8 korda) ning FCI Levadia (10 korda). Soojad õnnitlused ka meie poolt nii Narva JK Transile kui ka tervele Narva linnale, kellele klubi südamelähedane on. Tulles käimasoleva liigahooaja juurde, ei ole seal veel päris õiget minekut saavutada suudetud – viieteistkümne vooruga on kogutud 13 punkti, mis annab hetkel kaheksanda tabelirea. Eriti silmatorkavaks on osutunud raskused väravate löömisel – 10 löödud väravat on praeguseks terve liiga peale kõige madalam arv. Kahe hooaja vahel tehti ka meeskonna juures väga suur kogus muudatusi alustades peatreeneri vahetusega, kelleks toodi Sergei Terehhov, ning lõpetades mängijate osakonnaga, kust lahkus 14 meest ning asemele tuli 10. Väljaliikunud meestest tooks eraldi välja eelmise hooaja ühe liiga pilkupüüdvaima mängumehe Deniss Dedetško Moldovasse siirdumise, lisaks lahkus Nikita Mihhailov FC Florasse, Aleksandr Zakarljuka ja Maksim Pavlov FCI Levadiasse, Kevin Aloe ja Martin Käos Pärnu JK Vaprusesse ning kohalikus skeenes legendistaatuses Roman Nesterovski lõpetas karjääri. Lisaks liitus Narvast meiega Arseni Kovaltšuk ning lahkus samuti varasemalt ka meil mänginud Eduard Golovljov. Uutest meestest on kõvasti panustanud edurivisse Tristan Koskor, Daniil Tarassenkov ja Ukrainlane Igor Karpenko. Keskvälja on täiendamas Kolumbialane Harlin Jose Suarez Torres ja Lõuna-Korealane Do-Hyun Kim, kaitseliiniga on liitunud Serblane Alex Markovic, Brasiillane Kauan ja Aleksandr Nikolajev. Väravavahtide osakonda toodi Aleksandr Kraizmer. Lisaks rohketele muutustele igal rindel on hooaja algusele kindlasti oma pitseri vajutanud pehmelt öeldes kasinad treeningvõimalused talvistes oludes. Ehk on aga just vast saavutatud karikavõit selleks verstapostiks, millest alates ka liigas väravaid lööma hakatakse ning stabiilseid esitlusi pakkuma? Arvestades niigi põnevat hooaja algust liigas, võiks see veel sellele hulgaliselt värvi juurde lisada.

Vaadates tagasi meie eelnevatele omavahelistele kohtumistele, siis eelmisel hooajal jäi liigas omavaheline seis Narva poole kaldu. Esimese kohtumise võõrsil võitsid vastased koguni 5-0, teise kohtumise samuti võõrsil leppisime 1-1 viiki, kui meie poolelt panustas viigiväravaga Ats Purje. Järgnenud kodukohtumistest esimeses suutsime võtta aga ise suureskoorilise 5-2 võidu, kui Ats Purje vormistas kübaratriki ning teda toetasid Tristan Toomas Teeväli ja Hannes Anier kumbki ühe väravaga. Viimases mängu tuli aga uuesti Narva paremust tunnistada, seekord skooriga 0-2. Lisaks kohtusime eelmisel aastal Narva Transiga nende vast võidetud Tipneri Karikavõitluste teekonnal, kui 1/8 finaalis tuli thrilleri väärilises lisaminutite väravatega lahingus 1-2 allajäämist tunnistada, kusjuures Ats Purje viigivärav saabus 90+1 minutil ning Narva võiduvärav alles 90+7, kui Deniss Dedetško oma selle kohtumise teise penalti realiseeris. Täpselt sama skooriga kaotus tuli vastu võtta ka selle hooaja esimeses omavahelises madinas, kuid seekord oli stsenaarium hoopis teine – meie läksime Ramol Sillamaa 29. minuti väravast juhtima, kuid Tristan Koskori järjestikused väravad 62.- ja 66. minutil vormistasid võidu neile. Kelle kasuks ja millise stsenaariumiga kujuneb seekordne mäng? Kas Ats Purje, kes on meie viimasest kaheksast Narvale Transile löödud väravast viis kogunud enda nimele skoorib taas? Seda tuleb juba staadionile vaatama tulla!

Avavile antakse kolmapäeval, 7. juuni, kell 18.00 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn 10150). Tuleme ja kaeme värsked karikavõitjad üle ning aitame sini-valged võidule!

Piletid eelmüügist Piletitasku.ee lehel siit https://www.piletitasku.ee/et/event/2241

6€ – täiskasvanu;

4€ – õpilane, 

15€ – Perepilet – 2 täiskasvanut ja kuni 4 last;

TASUTA – kuni 12-aastane laps, pensionär, Kalevi dressis klubi noormängija koos perega ja Kalevi hooajakaardi omanik

Mängupäeval kohapeal kõik piletid 8€ / 5€