Enne kolmandat kodumängu saame julgelt öelda, et esimene punkt on meil nüüd kirjas ning süües kasvab isu! Kahe võõrustamise vahele jäi seekord tervelt kolm võõrsilmängu – võitluslik 1:2 kaotus Nõmme Kaljule, suur 0:5 allajäämine Narva Transile ning viimaks 1:1 viik Tallinna Legioniga, kus lõpus omasime ka võiduvõimalusi. Esimese ringi viimase vastasena võtame vastu aga Tartu JK Tammeka, kes just hiljutiseimas voorus suutis üllatada Nõmme Kaljut lõpuminutite viigiväravaga. Sellega sai neist ka sel hooajal esimene eeldatavalt alumise tabelipoole sats, kes esineliku meeskondadelt punkte võtta suutis. Meil on aga siiamaani veel koduväljakult punktid võtmata ning reedel ongi selleks eelviimane võimalus Sportland Arenal enne Kadriorgu kolimist!

Tartu JK Tammeka on juba pika Premium liiga ajalooga klubi, mis on hiljuti Viljandi Tuleviku loobumise järel jäänud ainsaks Lõuna-Eesti meeskonnaks kõrgliigas. Iseseisva klubina ilmselt edukaimaks perioodiks võiks lugeda hooaegu 2019 ja 2020, mis lõpetati järjest viiendal tabelireal. Kusjuures aastal 2020 oldi suve hakul veel sootuks tabeli viimastel ridadel, kust siis suure võitlusega lõpuks viiendateks kerkiti. Aastad pole aga vennad ning eelmisel hooajal tuligi maadelda selle nimel, et liigasse püsima jääda. Appi toodi selleks meilegi tuttav peatreener Dmitrijs Kalašnikovs, kes neile püsimajäämise ka kindlustas. Kahe hooaja vahel lahkusid mitmed olulised ja pikaaegsed lülid eesotsas Tristan Koskori, Kevin Aloe ja Mihkel Järvistega. Kõrgliigast loobunud Viljandi Tulevikust toodi endi ridadesse Gerdo Juhkam ja Tanel Lang, mõneti üllatuslikult liitus meeskonnaga Eesti koondislane Sander Puri ning mõni nädal peale hooaja algust toodi FC Florast laenule Henri Välja. Lisaks palgati meeskonda juhendama Portugallasest peatreener Miguel Santos. Tammeka selle hooaja ilmselt säravaima tulemuse(viik Nõmme Kaljuga) tõime juba eelnevalt esile, kuid lisaks sellele on nopitud võidud Narva Transilt, FC Kuressaarelt ja Pärnu Vapruselt. Sarnaselt meilegi on mängitud 1:1 viiki Tallinna Legioniga.

Minnes tagasi meie senistele omavahelistele kohtumistele Tartu Tammekaga, läheks seekord lähiajalukku. Justnimelt Tammekaga, kes jäi eelmisel hooajal Premium liigas üheksandaks, mängisime me üleminekumänge. Esimene kohtumine koduväljakul jäi 0:0 viiki, võõrsilmängus võttis aga vastane 0:3 oma. Seega neljandal detsembril lõppes meile eelmine hooaeg teadmisega, et jätkame Esiliigas. Täpselt kaks kuud hiljem, neljandal veebruaril, tuli meile aga uus võimalus kõrgliigaga liituda ning võtsime sellest kinni. Üleminekumängudel kohtusid konkreetselt kõrgliiga ja esiliiga komplekteeritusega meeskonnad ning juba siis suutsime ühest mängust viigi välja võidelda. Meie hooajaks ettevalmistumine selleks tasemeks jäi küll üürikeseks, kuid kindlasti oleme ka seekord võimelised oma toetajatele positiivset tulemust pakkuma!

Kohtumine toimub reedel, 22. aprillil kell 19:00 Sportland Arenal(Jalgpalli 19. 11312 Tallinn).

Sissepääs on kõigile klubi liikmetele ning nende perekondadele tasuta! Tavapilet on 5€ ja sooduspilet 3€. Kohapeal saab osa võtta 1€ õnneloosist, kus üks õnnelik võitja saab ostetud pileti eest auhinnakomplekti. Loosiks võib soetada mitu piletit. Piletikassas on avatud ka fännitoodete müük, mille puhuks palume kaasa võtta sularaha.

Mängu poolajal korraldame koostöös Peetri Pizzaga järjekordse võistluse, kus saavad kaks finalisti endale auhinnad.

Ürituse info Facebookis siin.

Näeme staadionil!