Esmaspäev, 28. detsembril mängisid Triobet Aastalõputurniiril tütarlaste U-17 vanuseklassi võistkonnad. Kalev sai kolmest mängust võidu ja kaks kaotust ning teenis alagrupis kolmanda koha.

Ajax/Kalev ühisnaiskonna eest said jala valgeks Diana Demidova ja Melissa Lilander.

Turniiri võitis Tallinna JK Legion Suure-Jaani United/Põltsamaa ees, kolmas oli Tallinna FC Flora I võistkond.

Turniiri parim väravalööja oli Ave-Lii Laas (Põlva FC Lootos), parim väravavaht Siret Räämet (Tallinna FC Flora I) ja parim mängija Mari-Liis Lillemäe (Suure-Jaani United/Põltsamaa).

Tallinna FC Ajax/Kalevi koosseis turniiril: Elisabeth Viilas, Emma Treiberg, Sabina Ahmedova, Diana Demidova, Anastasia Babenko, Kairiin Sumin, Melissa Lilander, Anetta Grete Duubas, Karolina Perv, Carmen Kärg, Liinamari Astel, Inga Kaup, Liisi Kalinina.

Tütarlaste U17 turniir 28. detsembril:

A: 1. Põlva FC Lootos 10p, 2. Tallinna FC Flora I 10p, Saku Sporting 6p, Tallinna FC Levadia 3p, Tallinna JK Legion II 0p
B: 1. Suure-Jaani United/Põltsamaa 9p, 2. Tallinna JK Legion I 6p, Tallinna FC Ajax/Kalev 3p, Tallinna FC Flora II 0p, FC Elva (ei tulnud kohale)

Ajakava:

8:00 Tallinna FC Flora I – Tallinna FC Levadia 3:1 (A-grupp)
Väravad: Getter Saar, Dona-Ly Sinimeri, Elina Meier – Valeria Andrejeva

8:15 Saku Sporting – Tallinna JK Legion II 3:0 (A)
Väravad: Eliisabet Pedak (2), Kristiina Mihhailova

8:30 Tallinna FC Ajax/Kalev – Tallinna JK Legion I 0:3 (B)
Väravad: Alika Malešina, Laada Tereštšenkova, Elina Šilina

8:45 Suure-Jaani United/Põltsamaa – Tallinna FC Flora II 5:0 (B)
Väravad: Chrystal King (3), Kristiina Aria (2)

9:00 Tallinna JK Legion II – Tallinna FC Flora I 0:4 (A)
Väravad: Getter Saar, Dona-Ly Sinimeri, Elis Soodla, Brigit Lubi

9:15 Tallinna FC Levadia – Põlva FC Lootos 0:3 (A)
Väravad: Ave-Lii Laas (2), Renate-Ly Mehevets

9:30 Tallinna FC Flora II – Tallinna FC Ajax/Kalev 0:2 (B)
Väravad: Diana Demidova, Melissa Lilander

9:45 Tallinna FC Flora I – Saku Sporting 3:1 (A)
Väravad: Brigit Lubi, Hanna-Liivia Teller, Getter Saar – Hanna-Lisa Kuslap

10:00 Põlva FC Lootos – Tallinna JK Legion II 3:0 (A)
Väravad: Ave-Lii Laas, Renate-Ly Mehevets, Sirli-Stella

10:15 Tallinna FC Ajax/Kalev – Suure-Jaani United/Põltsamaa 0:1 (B)
Värav: Mari-Liis Lillemäe

10:30 Tallinna FC Levadia – Saku Sporting 0:2 (A)
Väravad: Eliisabet Pedak, Hanna-Lisa Kuslap

10:45 Põlva FC Lootos – Tallinna FC Flora I 1:1 (A)
Väravad: Renate-Ly Mehevets – Getter Saar

11:00 Tallinna JK Legion I – Suure-Jaani United/Põltsamaa 2:3 (B)
Väravad: Laada Tereštšenkova (2) – Mariana Kees, Kristiina Aria, Mari-Liis Lillemäe

11:15 Tallinna JK Legion II – Tallinna FC Levadia 0:4 (A)
Väravad: Aline Terebunskaja, Rebecca Pärtel, Valeria Andrejeva (2)

11:30 Saku Sporting – Põlva FC Lootos 0:4 (A)
Väravad: ov. Eva Maria Kriisa, Ave-Lii Laas, Kristin Kukli, Liisa Anete Mark

11:45 Tallinna FC Flora II – Tallinna JK Legion I 1:5 (B)
Väravad: Helena Elster – Anastasia Ivanova (2), Evelin Šilina (2), Laada Tereštšenkova

Poolfinaalid:

12:00 A1 Põlva FC Lootos – B2 Tallinna JK Legion 1:1, pen. 0:2
Väravad: Ave-Lii Laas – Evelin Šilina

12:15 A2 Tallinna FC Flora I – B1 Suure-Jaani United/Põltsamaa 0:1
Värav: Mari-Liis Lillemäe

Kohamängud:

12:30 III-IV koha mäng Põlva FC Lootos – Tallinna FC Flora I 0:0, pen. 0:2
Väravad: –

12:45 Finaal Tallinna JK Legion – Suure-Jaani United/Põltsamaa 0:0, pen. 4:3
Väravad: –
Kõik väravalööjad:

5    Ave-Lii Laas    Põlva FC Lootos
4    Getter Saar    Tallinna FC Flora I
4    Laada Tereštšenkova    TJK Legion I
4    Evelin Šilina    TJK Legion I
3    Chrystal King    Suure-Jaani United/Põltsamaa
3    Eliisabet Pedak    Saku Sporting
3    Renate-Ly Mehevets    Põlva FC Lootos
3    Kristiina Aria    Suure-Jaani United/Põltsamaa
3    Valeria Andrejeva    Tallinna FC Levadia
3    Mari-Liis Lillemäe    Suure-Jaani United/Põltsamaa
2    Dona-Ly Sinimeri    Tallinna FC Flora I
2    Brigit Lubi    Tallinna FC Flora I
2    Hanna-Lisa Kuslap    Saku Sporting
2    Anastasia Ivanova    TJK Legion I
1    Elina Meier    Tallinna FC Flora I
1    Kristiina Mihhailova    Saku Sporting
1    Alika Malešina    TJK Legion I
1    Elis Soodla    Tallinna FC Flora I
1    Diana Demidova    Tallinna FC Ajax/Kalev
1    Melissa Lilander    Tallinna FC Ajax/Kalev

1    Hanna-Liina Teller    Tallinna FC Flora I
1    Sirli-Stella Jõgis    Põlva FC Lootos
1    Mariana Kees    Suure-Jaani United/Põltsamaa
1    Alina Terebunskaja    Tallinna FC Levadia
1    Rebecca Pärtel    Tallinna FC Levadia
1    Kristin Kukli    Põlva FC Lootos
1    Liisi Anete Mark    Põlva FC Lootos
1    Helena Elster    Tallinna FC Flora II

OV    Eva Maria Kriisa    Saku Sporting