Klubi ootab teid kõiki 14. juunil Suurele Perepäevale. Perepäev on klubi jaoks kindlasti aasta tippsündmuseks- tegevusi ning atraktsioone leiab kõikidele vanustele, maitsta saab suurepäraseid toite kui ka jooke. Seekord on kohal ka klubi president, Ragnar Klavan, kes kutsub kõiki klubi noori ülesse enda vastu võistlema.

Nimelt on taaskord toimumas jalgpallimatš „lapsed vs täiskasvanud“, kus mõõtu võtavad kõik perepäeval olevad lapsed ning Ragnar Klavani komplekteeritud tiim, kuhu otseloomulikult kuulub ka Ragnar ise. Kella 19st vaatame kõik koos Kalevi esindusmeeskonda, kes on võõrustamas FC Levadiat. Perepäev algab kell 16:30.

Teie kõigi kohalolek ei ole tähtis ainult meile, vaid ka SOS Eesti Lastekülale, kelle jaoks me taaskord oleme raha kogumas- kogu piletitulu läheb justnimelt neile ning piletihinna valib iga külaline ise. Lisaks sellele, toetab klubi peasponsor Coolbet omalt poolt SOS Eesti Lasteküla 0,5 euroga iga pealtvaataja pealt. Seega, mida rohkem inimesi meil sellel päeval mängu jälgimas on, seda rohkem saame aidata SOS Eesti Lasteküla lapsi.

 

https://www.facebook.com/tallinnakalev/videos/2271472193068292/