Premium liiga seitsmendas voorus läks meie esindusmeeskond kodus vastamisi külalistega Pärnust. Kohtumist hästi alustanud Kalev suutis Andre Järva kahest tabamusest poolajale vastu minna 2:0 eduseisus. Teisel poolajal lisas kaks väravat jaapanlasest mängumees Takuya Matsunaga. Külalisvõistkond Pärnu Vaprus suutis küll enne lõpuvilet 2 väravat tagasi lüüa. Kuid see ei muutnud asjaolu, et lõpuvile kõlades kirjutas tabelisse 3 punkti juurde just Kalevi võistkond.

Järgmine kohtumine toimub juba sellel pühapäeval, 8. aprillil, kui võõrsil minnakse vastamisi kohaliku Nõmme Kaljuga. Kohtumist on võimalik jälgida otseülekandena ETV2 kanalil.

Mäng algab kell 15:00.

Järgmine kodumäng toimub 13. aprill, kui kuu Suures Mängus minnakse vastamisi Paide Linnameeskonnaga.

Aprillikuu Suure Mängu lisainformatsioon siit.