Sellel reedel avaneb kõigil järjekordne võimalus tulla kõikdel fännidel staadionile ning elada üheskoos kaasa Kalevi ja Flora vahelisele kohtumisele. Mäng Kadrioru staadionil algab kell 19:00. 

Sellele hooajale tüüpiliselt on ka reedesel kohtumisel mängupäeva sponsor, kelleks seekord on pikaaegne klubi toetaja Värska Vesi. Reedese mängu poolajal korraldame veejoomisvõistluse, millest saavad osa võtta kolm õnneliku pealtvaatajat. Samuti loosime kõikide kohaletulijate vahel välja erinevaid auhindu.

Juba praegu on võimalik ka osa võtta Facebooki loosimängust, kus kolmel õnnelikul on võimalik võita hulgaliselt Värska kraami.

Loosimängu leiate siit.

Mängu toitlustab teistkordselt kõikide kalevlaste lemmikkokkade duo – 2007 grupi lapsevanemad Marika Mägi ning Reelika Preegel. Lisaks maitsvatele wrappidele ning kaneelirullidele on seekord kohal ka kaardimakse võimalus.

Samuti selgub reedese mängu raames ka Alexela hooajaloosi finalist number 3. Kes võib-olla veel pole kursis, siis selle hooaja igal kodumängul selgitame välja ühe õnneliku finalisti, kes pääseb hooaja viimasel mängul toimuvasse superfinaali, mille võitja saab endale 500€ Alexela kütusekaardi.

Märgi ennast tulijaks siin.

Näeme reedel!