Tallinna Kalev ootab abisse toredaid vabatahtlikke, kes aitaks Kalevi staadionil korraldada jalgpalli kodumänge.

Mänge toimub ühes kuus kolm-neli, lisaks veel kord kuus aset leidev suurmäng, kus on oodata 150-300 pealtvaatajat ning vaheajal viidakse läbi publikumänge.

Igaüks, kes tunneb, et soovib anda oma panuse edukamasse mängukorraldusse, soovib leida oma vaballe ajale ja üleolevale energiale rakendust, võib ühendust võtta: remy@jkkalev.ee või +372 5660 1141.

Vabatahtlik töö pakub lisaks kogemuste saamisele uusi tutvusi, eneseteostust, täiendust oma CV-sse.

rohkem kogemusi = suuremad võimalused tulevikus töö leidmisel!

Tule üksi või koos sõbraga, õe-venna või ema-isaga.

Lisaks võimalusele käia koos sõpradega tasuta Kalevi kõigil kodumängudel hakkab Viking Line premeerima  iga vähemalt viis korda abis käinud abilist. 

Tahad proovida midagi täiesti erinevat oma igapäevasest tegevusest? Oled juba ammu mõelnud, mis loom see vabatahtlik on üldse, et temast igal pool pidevalt kirjutatakse?

Tule ja pane end proovile kas juba endale harjumuspärast tegevust tehes või hüpates hoopis pea ees tundmatusse ja katsetades midagi täiesti uut. Vabatahtliku töö annab ideaalse võimaluse enese arendamiseks ning proovile panemiseks. Kusjuures, vabatahtliku töö on alati win-win, mis tähendab, et nii Sina kui ka Meie võidame sellest.

Uued kogemused, väljakutsed ja kontaktid on vaid mõned privileegid selle kõige juures. Tänu uute tutvuste ja kontaktide leidmisele, võivad paljud asjad Sinu elus muutuda VEELGI paremaks! Uskumatu, kas pole!?