Kalevi Kotkad on JK Tallinna Kalevi poolehoidjaid koondav fännklubi,  mis muuhulgas abistab klubi ka tema igapäevases tegevuses.

Jalgpalllifänni elu võib olla tõsiselt põnev ja elamusterohke. Toetades JK Tallinna Kalevit võistlustes Eesti jalgpalli maastikul, võid leida endale nii mõndagi huvitavat: uued sõbrad, avastamata paigad ja emotsioonid.

Jalgpalliklubi Tallinna Kalev panustab laste ja noorte vabaaja sisustamisse ning füüsilise aktiivsuse hoidmisele.  Kuna klubis töötavate inimeste arv jääb suuresti alla treenivate laste arvule, siis tihtipeale oleks tarvis abi erinevate projektide läbiviimisel.  See aitaks arendada klubi ning toetaks seeläbi sportivate laste arengut.

Otsime enda seltsi rõõmsameelseid ja innukaid vabatahtlike, kes võiksid huvituda järgmistest tegevustest:  mängupäevadel abistamine (näiteks filmimine, teadustamine,  suurmängudel lastega tegelemine, pallipoiste eest hoolitsemine),  postitamine sotsiaalmeedias, ning plakatite/flaierite jagamine. Sellega loetelu  loomulikult ei lõpe – kui  Sul on põnevaid ideid, mõtteid või oskusi, mida oleksid valmis klubiga jagama, siis tule meie seltskonda ja kindlasti leiame sellele väljundi.

Lisainformatsioon ja registreerimine:

E-mail: kotkad@jkkalev.ee

Meie Facebook: Facebook.com/groups/kalevikotkad/

Tule ja toeta omasid platsil!