Praegustel aegadel  on uue töö- ja õppekorralduse tõttu olnud kurnavad eelkõige meie kõigi vaimsele tervisele, mille eest hoolitsemine on sama oluline nagu ka füüsilise tervise eest. Selle tõttu oleme klubiga otsustanud käivitada koostöös MTÜga Peaasjad viienädalase vaimse tervise vitamiinikuuri, mille käigus juhime viiel järjestikusel nädalal kalevlaste tähelepanu olulistele asjadele, mis aitavad head vaimset tasakaalu tekitada ja hoida ning end igapäevaselt paremini tunda.

Esimese nädala vitamiiniks on head suhted. Inimene on aegade algusest peale olnud sotsiaalne olend ja hea läbisaamine nii kodustega kui ka sõprade-tuttavatega on tähtis. Sinna saame me ise paljutki ära teha ja oleme kokku pannud mängu, et sellele veelgi rohkem tähelepanu pöörata. Kasu lõikavad sellest kõik, nii Sina ise kui ka inimesed, kes Sind ümbritsevad.

Järgmistel nädalatel on ees ootamas:

nädal 2: tasakaalustatud toitumine
nädal 3: uni ja puhkus
nädal 4: meeldivad emotsioonid
nädal 5: liikumine

Osalemine on lihtne ja toimub aususe peale. Kõigepealt ava selle uudise all olev pilt. Eesmärk on selle pildi kogu ruudustik täis saada – tee sellest pilti ja saada meile ja Sind ootab kontoris väike üllatus. Peamine eesmärk ja auhind on aga Sinu enda ja ümberkaudsete parem enesetunne ja rõõm sellest, kui palju igapäevased asjad su meeleolule juurde annavad.

Kui Sul on vaimse tervisega seotud küsimus, mure või kahtlus, julgustame ühendust võtma peaasi.ee nõustajaga: https://peaasi.ee/kysi-noustajalt/

Pakilise murega ära kõhkle ja haara telefon:

Lasteabi: 116111 (24h)
Ohvriabi telefon 116 006 (24h)
Hingehoiu telefon 116 123 (24h)
Eluliin: 6558 088 (eesti keel), 655 5688 (vene keel) (igapäevaselt kl 19-07)
Kiirabi: 112 (24h)

 

Lisa kommentaar