Triobet Aastalõputurniiri 20. detsembri teiseks turniiriks oli tütarlaste U-15 turniir, kus kaheksa naiskonna konkurentsis mängides ei saanud kalevlannad alagrupist edasi.

Kalevi arvele jäi kaks viiki ja üks kaotus, mis andsid A-alagrupis neljanda koha. Kalevi kasuks lõi ainsa värava Sofia Sentjurin.

Poolfinaalides läksid vastamisi FC Elva ja Nõmme Kalju FC ning Pärnu JK ja Raplamaa JK. Turniiri võitis FC Elva, Pärnu JK ja Raplamaa JK ees.

Parim väravalööja oli Triin Satsi (Raplamaa JK), parim väravavaht Anett Luigemaa (Pärnu JK) ja turniiri parim mängija oli Kelli Liivat (FC Elva).

Kalevi koosseis turniiril: Matilde Sigijane, Loore Lehtmets, Õnne Anton, Johanna Marie Link, Liis Tamberg, Liisa Õim, Liisa-Maria Lest, Sofia Sentjurin, Marta Tõnisalu, Veronika Kukk, Olesja Jarjomenko, Agnija Tsavkilova, Jaana Entson, Meribel Vägi, Hanna Tiina Pekk, Hanna Maia Tiide, Jana Teus.

Tütarlaste U-15 turniir 20. detsembril:

A: 1. Nõmme Kalju FC 6p, 2. Pärnu JK 4p, Tallinna FC Flora 4p, JK Tallinna Kalev 2p
B: 1. Raplamaa JK 7p, 2. FC Elva 6p, FC Maardu 2p, JK Tabasalu 1p

Ajakava:

12:00 Pärnu JK – JK Tallinna Kalev 1:1 (A-grupp)
Väravad: ov. Matilde Sigijane – Sofia Sentjurin

12:15 Raplamaa JK – FC Maardu 2:2 (B)
Väravad: Triin Satsi, Reti Ojasalu – Uljana Filippova, Lilja Kondik

12:30 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:1 (A)
Värav: Gabriela Kaskmaa

12:45 JK Tabasalu – FC Elva 0:2 (B)
Väravad: Kätlin Karjus, Kätriin-Elise Pahva

13:00 JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Flora 0:0 (A)
Väravad: –

13:15 FC Maardu – FC Elva 0:2 (B)
Väravad: Daniela Jesin, Solveig Paju

13:30 Pärnu JK – Nõmme Kalju FC 0:1 (A)
Värav: Elisabeth Järva

13:45 Raplamaa JK – JK Tabasalu 2:0 (B)
Väravad: Triin Satsi, Riin Satsi

14:00 Nõmme Kalju FC – JK Tallinna Kalev 2:0 (A)
Väravad: Belinda Berendson, ov. Matilde Sigijane

14:15 JK Tabasalu – FC Maardu 2:2 (B)
Väravad: Meeri Tammiku, Kärol Minnik – Lija Kondik, Uljana Filippova

14:30 Tallinna FC Flora – Pärnu JK 2:3 (A)
Väravad: Gabriela Kaskmaa (2) – Kadri Reinik, Jennifer Ristimets (2)

14:45 FC Elva – Raplamaa JK 1:2 (B)
Väravad: Christina Vink – Annabel Jäär, Riin Satsi

Poolfinaalid:

15:00 A1 Nõmme Kalju FC – B2 FC Elva 0:1
Värav: Kelli Liivat

15:15 B1 Raplamaa JK – A2 Pärnu JK 1:2
Väravad: Triin Satsi – Kadri Reinik, Jennifer Ristimets

Kohamängud:

15:30 III-IV koha mäng Nõmme Kalju FC – Raplamaa JK 0:3 
Väravad: Kendra Metsis, Triin Satsi (2)

15:45 Finaal FC Elva – Pärnu JK 2:0 
Väravad: Sirli Mark, Christina Vink

Kõik väravalööjad:

5    Triin Satsi, Raplamaa JK
3    Gabriela Kaskmaa, FC Flora
3    Jennifer Ristimets, Pärnu JK
2    Christina Vink, FC Elva
2    Kadri Reinik, Pärmu JK
2    Uljana Filippova, FC Maardu
2    Lija Kondik, FC Maardu
2    Riin Satsi, Raplamaa JK
1    Sofia Sentjurin, JK Tallinna Kalev
1    Reti Ojasalu, Raplamaa JK
1    Kätlin Karjus, FC Elva
1    Kätriin-Elise Pahva, FC Elva
1    Daniela Jesin, FC Elva
1    Solveig Paju, FC Elva
1    Elisabeth Järva, Nõmme Kalju FC
1    Belinda Berendson, Nõmme Kalju FC
1    Meeri Tammiku, JK Tabasalu
1    Kärol Minnik, JK Tabasalu
1    Annabel Jäär, Raplamaa JK
1    Kelli Liivat, FC Elva
1    Kendra Metsis, Raplamaa JK
1    Sirli Mark, FC Elva

2 ov    Matilde Sigijane, JK Tallinna Kalev