Triobet Aastalõputurniiri seitsmendat võistluspäeva alustas U-14 vanuseklass. Kalevlased teenisid alagrupis kolmest mängust kolm võitu, kuid jäid napilt medalitest ilma.

Turniiril osalesid lõppenud C2 klassi meistrivõistluste 16 võistkonda. Neljast alagrupist pääses poolfinaali vaid võitja.

Alagrupis kõik mängud võitnud Kalev jäi poolfinaalis penaltiseerias alla JK Tabasalule ja kolmanda koha kohtumises kaotati FC Elvale.

Treener Atko Väikmeri sõnul andis kohamängudes tunda juba füüsiline väsimus, sest mitmetel põhjustel ei saanud mitu mängijat meeskonda turniiril aidata.

Aleksander Truss lõi viis, Sandro Franch ja Murad Velijev kaks ning Hugo Hendrik Leht ja Hugo Georg Kalaus ühe värava.

Turniiri võitis JK Tabasalu, teiseks tuli Tartu JK Tammeka. Turniiri parim väravalööja oli Denis Ruus (Tallinna JK Legion), parim väravavaht Ralf Mattias Vetsa (JK Tabasalu) ja parim mängija Robin Paring (FC Elva).

Kalevi koosseis turniiril: Hugo Henrik Leht, Mark Petrov, Ramon Saluveer, Markus Õispuu, Murad Velijev, Konstantin Sokolov, Denis Krivonos, Sandor Franch, Erik Reinumägi, Aleksander Truss, Hugo Georg Kalaus.
U-14 turniir 22. detsembril:

A: 1. JK Tallinna Kalev 9p, Tallinna JK Legion 6p, JK Loo 1p, JK Vasalemma 1p
B: 1. FC Elva 9p, JK Kärdla LM 4p, Pärnu JK 2p, Tartu FC Helios 1p
C: 1. JK Tabasalu 9p, Raplamaa JK 6p, Kohtla-Järve JK Järve 3p, Nõmme Kalju FC 0p
D: 1. Tartu JK Tammeka 7p, FC Maardu 6p, JK Tabasalu II 4p, FC Kuressaare 0p

Ajakava:

8:00 JK Tallinna Kalev – JK Vasalemma 3:0 (A-grupp)
Väravad: Hugo Hendrik Leht, Aleksander Truss, Sandor Franch

8:15 Tallinna JK Legion – JK Loo 3:0 (A)
Väravad: Denis Ruus (2), Filipp Drabinko

8:30 JK Tabasalu – Raplamaa JK 3:0 (C)
Väravad: Alan Nahk, Jaagup Luts, Sten Jakob Viidas

8:45 Kohtla-Järve JK Järve – Nõmme Kalju FC 1:0 (C)
Värav: Nikita Tsõgankov

9:00 JK Loo – JK Tallinna Kalev 0:3 (A)
Väravad: Aleksander Truss (2), Sandro Franch

9:15 JK Vasalemma – Tallinna JK Legion 0:7 (A)
Väravad: Filipp Drabinko (2), Denis Ruus (4), Ramai Šarejev

9:30 Nõmme Kalju FC – JK Tabasalu 0:3 (C)
Väravad: Sten Jakob Viidas (2), Andreas Tiits

9:45 Raplamaa JK – Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (C)
Värav: Erich Raimond Stepanjuga

10:00 JK Vasalemma – JK Loo 1:1 (A)
Väravad: Arseni Hmeljov – Rando Kolatsk

10:15 Tallinna JK Legion – JK Tallinna Kalev 0:3 (A)
Väravad: Aleksander Truss, Murad Velijev (2)

10:30 Raplamaa JK – Nõmme Kalju FC 2:1 (C)
Väravad: Ahto Liivamäe, Erlend Pettai – Daniel Bittmann

10:45 Kohtla-Järve JK Järve – JK Tabasalu 0:1 (C)
Värav: Kevor Palumets

11:00 FC Elva – Tartu FC Helios 3:1 (B)
Väravad: Karl Tammeorg (2), Robin Kors – Karlis Karro

11:15 Pärnu JK – JK Kärdla LM 1:1 (B)
Väravad: Kirill Rõbaltšenko – Indrek Nõulik

11:30 FC Maardu – JK Tabasalu II 2:1 (D)
Väravad: Ivan Timofejev, Ivan Tšernetski – Hugo Joonas Heinamaa

11:45 Tartu JK Tammeka – FC Kuressaare 2:0 (D)
Väravad: Tanel Tammik, Raiko Randlahe

12:00 JK Kärdla LM – FC Elva 0:5 (B)
Väravad: Karl Tammeorg, Jasper Reilson (2), Robin Kors (2)

12:15 Tartu FC Helios – Pärnu JK 1:1 (B)
Väravad: Karlis Karro – Jürgen Lohu

12:30 FC Kuressaare – FC Maardu 1:4 (D)
Väravad: Ken Kirs – Dmitri Dovženok, Daniil Žukov (2), Ivan Timofejev

12:45 JK Tabasalu II – Tartu JK Tammeka 1:1 (D)
Väravad: Hendrik Reose – Joonas Lepp

13:00 Tartu FC Helios – JK Kärdla LM 1:2 (B)
Väravad: Jasper Luik – Silvester Ilumets (2)

13:15 Pärnu JK – FC Elva 1:2 (B)
Väravad: Hans Rosbin Pelisaar – Robin Kors, Karl Tammeorg

13:30 JK Tabasalu II – FC Kuressaare 1:0 (D)
Värav: Endrik Reose

13:45 Tartu JK Tammeka – FC Maardu 2:0 (D)
Väravad: Cevin Kulev, Ats Toomsalu

Poolfinaalid:

14:00 A1 JK Tallinna Kalev – C1 JK Tabasalu 1:1, pen. 2:3
Väravad: Aleksander Truss – Kristjan Stüff

14:15 B1 FC Elva – D1 Tartu JK Tammeka 3:4
Väravad: Andreas Öövel, Karl Tammeorg, Robin Kors – Tanel Tammik, Rasmus Vahtra (2), Joonas Lepp

Kohamängud:

14:30 III-IV koha mäng JK Tallinna Kalev – FC Elva 1:4
Väravad: Hugo Georg Kalaus – Andreas Öövel (2), Heigo Nuia, ov. Markus Õispuu

14:45 Finaal JK Tabasalu – Tartu JK Tammeka 1:0 
Värav: Andreas Tiits

Kõik väravalööjad:

6    Denis Ruus    Tallinna JK Legion
5    Aleksander Truss    JK Tallinna Kalev
5    Karl Tammeorg    FC Elva
5    Robin Kors    FC Elva
3    Filipp Drabinko     Tallinna JK Legion
3    Sten Jakob Viidas    Tabasalu JK
2    Sandro Franch    JK Tallinna Kalev
2    Murad Velijev    JK Tallinna Kalev

2    Jasper Reilson    FC Elva
2    Karlis Karro    Tartu FC Helios
2    Daniil Žukov    FC Maardu
2    Ivan Timofejev    FC Maardu
2    Silvester Ilumets     JK Kärdla LM
2    Hendrik Reose    JK Tabasalu II
2    Tanel Tammik    Tartu JK Tammeka
2    Rasmus Vahtra    Tartu JK Tammeka
3    Andreas Öövel    FC Elva
1    Hugo Joonas Heinamaa    JK Tabasalu II
1    Ramai Šarejev    Tallinna JK Legion
1    Nikita Tsõgankov    Kohtla-Järve JK Järve
1    Jaagup Luts    Tabasalu JK
1    Hugo Hendrik Leht    JK Tallinna Kalev
1    Alan Nahk    Tabasalu JK
1    Andreas Tiits    Tabasalu JK
1    Erich Raimond Stepanjuga     Raplamaa JK
1    Rando Kolatsk    JK Loo
1    Arseni Hmeljov    JK Vasalemma
1    Daniel Bittman    Nõmme Kalju FC
1    Ahto Liivamäe    Raplamaa JK
1    Erlend Pettari    Raplamaa JK
1    Kevor Palumets    JK Tabasalu
1    Kirill Rõbaltšenko    Pärnu JK
1    Indrek Nõulik    JK Kärdla LM
1    Ivan Tšernetski    FC Maardu
1    Raiko Randlahe     Tartu JK Tammeka
1    Jürgen Lohu    Pärnu JK
1    Dmitri Dovženok    FC Maardu
1    Joonas Lepp    Tartu JK Tammeka
1    Jasper Luik    Tartu FC Helios
1    Hans Robin Pelisaar    Pärnu JK
1    Cevin Kulev    Tartu JK Tammeka
1    Ats Toomsalu    Tartu JK Tammeka
1    Kristjan Stüff    JK Tabasalu
1    Joonas Lepp    Tartu JK Tammeka
1    Hugo Georg Kalaus    JK Tallinna Kalev
1    Heigo Nuia    FC Elva
1    Andreas Tiits    JK Tabasalu

ov     Markus Õispuu    JK Tallinna Kalev