Hooaja neljas Premium liiga mäng järjekordselt soovitud tulemust ei toonud. Lõpuvile kõlades lahkusid külalised Viljandist 2:0 võiduga, mis jättis meie mehed taaskord tühjade kätega. Neljas järjestikune kaotus tähendab seda, et hetkel asetseme Premium liiga tabeli alumisel kohal. Pead norgu ei tasu siiski lasta – hooaeg on veel noor ja tulemusi jõuab veel teha. Samuti ületas meie pealtvaatajaskond teist mängu järjest 200 piiri, mis näitab klubi kogukonna jõudsat kasvu ning toetust. 

Kuigi neljas järjestikune kaotus on tõsiasi, siis meeskonna kapteni Andreas Raudsepp sõnas peale mängu, et muretsemiseks veel pole põhjust. “Praegu ei ole veel paanikaks põhjust. Kolm esimest mängu mängisime siiski profisatside vastu, ka Paide on seda. Täna oli esimene mäng otsese konkurendiga. Pisiasjad, neid tuleb parandada,” sõnas Raudsepp Soccernet.ee portaalile peale eilset mängu. 

Kahe hooaja vahel suure noorenduskuuri läbi teinud esindusmeeskond vajab Raudseppa sõnul aega, et meeskonnatööd parandada. “Võistkond on nii palju nooremaks muutunud. Paljud mängisid mullu esiliigas, see on päris suur vahe. Ehk oleks noortel kergem, kui oleks veel rohkem kogenud mängijaid ümber. Praegu on nad suhteliselt üksinda. Eks see võtab aega, aga proovime neid aidata nii nagu saame.”

Järgmine mäng toimub juba pühapäeval, kui sõidetakse külla FC Kuressaarele. Kohtumine algab kell 15:00, millest on võimalik näha otseülekannet ETV2 kanalil.

Kodustaadionile naastakse 13. aprillil, kui külla tuleb esiliigast tõusnud Maardu LM. Avavile kõlab kell 13:00. Kohtumise lisainfo avaldame praegu.