Hea meel on teatada, et klubile on õla alla pannud  kinnisvara ja investeerimisfirma Triple Net Capital. Uus toetaja ühineb klubiga projekti raames, mis kaasab samuti käsipalliklubi HC Tallinna. Projekti eesmärgiks on aidata kaasa mõlema klubi struktuuri üles ehitamist järgmisteks aastateks.

Klubi juhatuse liige Joel Lindpere sõnas koostöö kohta järgmiselt: “Mul on hea meel, et on häid inimesi ja koostööpartnereid, kes usuvad meie klubi visiooni, mida me Ragnariga Eesti noorte jaoks teeme. Nende panus annab meile veel paremini oma tööd organiseerida tulevikuks. Kui detailsemalt rääkida, siis järgneva kahe aasta jooksul aitavad nad meie klubil üles ehitada struktuuri, mida me vajame edasiseks arenguks. See tähendab, et meil on tekkinud klubis täna nendele uus ametikoht. ”

Triple Net Capital tegutseb kinnisvara arendaja ning kinnisvaratehingute nõustajana Baltikumis, Põhjamaades ja Venemaal. Kinnisvara arendajatena loovad nad turule kvaliteetset elu- ja äripinda hoolikalt valitud asukohtades ja keskkondades.