Esmaspäeval, 23. mail ja teisipäeval, 24. mail toimus juba viiendat korda Tallinna Kalevi lasteaedade jalgpallipäev. Kahel päeval osales kokku 24 võistkonda 21 lasteaiast, lapsi oli võistlemas 189.

Ürituse eesmärk oli pakkuda lasteaialastele meeldejääv, lõbus ja sportlik päev kunstmurustaadionil; populariseerida jalgpalli, sporti ja üldisemat huvitegevust; arendada laste meisterlikkust ja kehalisi võimeid ning tugevdada laste omavahelisi sportlikke ja sõbralikke suhteid. Vesteldes lastega, jäid nad väga rahule ja ootavad juba järgmist kevadet, et saaks tulla uuesti võistlema.

Esmaspäevase turniiri võitis Tallinna Luha Lasteaed, teise koha sai Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed ning kolmanda Tallinna Haraka Lasteaed. Teisipäevasel turniiril saavutas esimese koha Karulaugu Lasteaed, teise Randvere Lasteaed ning kolmanda Pirita Lasteaed.

Iga laps sai osalemise eest diplomi ja Premialt jäätise ning lasteaed tänukirja. Esimesed kolm lasteaeda said auhinnaks Nike’ilt jalgpalli ning võitja karika.

Täname kõiki abilisi, treenereid, sponsoreid, vanemaid, kasvatajaid ja lasteaedasid: Tallinna Endla Lasteaed, Tallinna Liivamäe Lasteaed, Tallinna Mardi Lasteaed, Tallinna Lasteaed Karikakar, Tallinna Kiisa Lasteaed, Tallinna Kolde Lasteaed, Tallinna Kelmiküla Lasteaed, Tallinna Asunduse Lasteaed, Tallinna Heleni Kooli Lasteaed, Tallinna Magdaleena Lasteaed, Tallinna 22. Lasteaed, Tallinna Liivaku Lasteaed, Tallinna Läänemere Lasteaed, Tallinna Lasteaed Vesiroos ja Lasteaed Päikene.