Esmaspäeval, 28. mail ja teisipäeval, 29. mail toimus juba seitsmendat korda Tallinna Kalevi Lasteaedade Jalgpallipäev. Kahel päeval osales kokku 16 võistkonda 14 lasteaiast, lapsi oli võistlemas 129.

Ürituse eesmärk oli pakkuda lasteaialastele meeldejääv, lõbus ja sportlik päev kunstmurustaadionil; populariseerida jalgpalli, sporti ja üldisemat huvitegevust; arendada laste meisterlikkust ja kehalisi võimeid ning tugevdada laste omavahelisi sportlikke ja sõbralikke suhteid. Vesteldes lastega, jäid nad väga rahule ja ootavad juba järgmist kevadet, et saaks tulla uuesti võistlema.

Esmaspäevase turniiri võitis Tallinna Liivamäe Lasteaed, teise koha sai Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed ning kolmanda Tallinna Luha Lasteaed. Teisipäevase turniiri finaalmäng oli väga tasavägine ning esimese koha saavutas penaltitega Tallinna Liivaku Lasteaed, teise Tallinna Lasteaed Päikene ja kolmanda Tallinna Lasteaed Vesiroos.

Iga laps sai osalemise eest diplomi ja Premialt jäätise ning lasteaed tänukirja. Turniiri võitja lasteaed sai auhinnaks Nike’ilt jalgpalli ja karika.

Täname kõiki abilisi, treenereid, sponsoreid, vanemaid, kasvatajaid ja lasteaedasid:  Tallinna Liivamäe Lasteaed, Tallinna Luha Lasteaed, Tallinna Jaan Poska Lasteaed, Tallinna Haraka Lasteaed, Tallinna Läänemere Lasteaed, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed, Tallinna Männi Lasteaed, Tallinna Endla Lasteaed, Tallinna Kiisa Lasteaed, Tallinna Liivaku Lasteaed, Tallinna 22. Lasteaed, Tallinna Lasteaed Päikene, Tallinna Lasteaed Vesiroosi ja Tallinna Kolde Lasteaed.