Teisipäeval, 23. mail, toimus juba kuuendat korda Tallinna Kalevi lasteaedade jalgpallipäev. Sel aastal osales 10 võistkonda 8 lasteaiast, lapsi oli võistlemas 88.

Ürituse eesmärk oli pakkuda lasteaialastele meeldejääv, lõbus ja sportlik päev kunstmurustaadionil; populariseerida jalgpalli, sporti ja üldisemat huvitegevust; arendada laste meisterlikkust ja kehalisi võimeid ning tugevdada laste omavahelisi sportlikke ja sõbralikke suhteid. Nii lapsed kui õpetajad jäid üritusega väga rahule ja ootavad juba järgmist aastat.

Sel korral võitis turniiri Päikeseratta Lasteaed, teise koha sai Tallinna Karulaugu Lasteaed ning kolmanda Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed. Iga laps sai osalemise eest diplomi ja Premialt jäätise ning lasteaed tänukirja. Võtja lasteaed sai auhinnaks karika.

Täname kõiki abilisi, treenereid, sponsoreid, vanemaid, kasvatajaid ja lasteaedasid: Tallinna Liivamäe Lasteaed, Tallinna Kiisa Lasteaed, Tallinna Magdaleena Lasteaed, Tallinna Luha Lasteaed, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed, Tallinna Karulaugu Lasteaed, Tallinna Haraka Lasteaed ja Lasteaed Päikeseratas.

Päevast on võimalik näha galeriid siit. 

Kohtumiseni järgmisel aastal!