Husqvarna Eesti annab jalgpalliklubile Tallinna Kalev  klubi territooriumi ja Kalevi staadioni hooldamiseks kasutada 20000 euro väärtuses moodsat tehnikat.

„Klubi territoorium on suur ja seal on vaja nii muru niita, lund koristada kui ka pärast võistlusi prügi kokku korjata. Otsustasime seda tööd kergendada ja anda klubile kasutada Husqvarna masinad, mille abil nad need tööd hõlpsamalt tehtud saavad,” ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu.

„Mul on väga hea meel, et Husqvarna paneb õla alla meie jalgpalliklubile. Sõna otseses mõttes on nüüdsest meie muru rohelisem ning väljakud paremas seisukorras. Nende tipptehnikaga saame võimaldada noortele parimad treeningtingimused,  et neist sirguksid head ja edukad sportlased. Tänan Husqvarna tiimi meeldiva koostöö alguse eest ning ei jõua  ära oodata, mil saaks masinad tööle rakendada,” kommenteeris jalgpalliklubi Tallinna Kalev spordidirektor Joel Lindpere.

Klubi saab Husqvarna Eestilt robotniiduki Automower 450X, raideri R 422Ts AWD koos lõikekorpusega, akupuhuri 536LiB, akurohulõikuri 536LiRX. Talveks lisanduvad veel raideri lisaseadmed lumepuhur ja lumesahk. Komplekti  kuuluvad lisatarvikutena veel kõrvaklapid, kütusekanister, trimmijõhv ja näokaitse.

Husqvarna ja Husqvarna Group

Husqvarna  on Husqvarna Groupi kaubamärk. Husqvarna Group  on maailma suurim kettsaagide, trimmerite, muruniidukite ja murutraktorite tootja,  Euroopa juhtiv eratarbijale mõeldud kastmissüsteemide tootja  ja üks maailma juhtivatest teemantlõikevahendite tootjatest. Eesti tarbijatele on hästi tuttavad Husqvarna Groupi kaubamärgid Husqvarna, Jonsered, Gardena, Klippo ning McCulloch. Husqvarna tooteid müüakse rohkem kui 100 riigis ja seal töötab üle 13 000 inimese. 2016. aastal oli grupi käive 36 miljardit SEK-i.