Esiliiga teises voorus sõitis meie klubi esindusmeeskond külla Tartusse, et seal vastu minna Tammeka U-21 võistkonnale. Pärast pikka mängudepausi suutsid sinivalged oma mängu kiirelt käima saada ning lõpuvile kõlades oli seisuks 5-1.

“Esimene poolaeg oli võrdne, mõlemad üritasid palliga mängida, mille tagajärjel tehti ka palju tehnilist ning arusaamise praaki,” rääkis Daniel Meijel eilsest kohtumisest. “Teisel poolajal saime teatud hetkedel paremini mängu, hakkasime rohkem palli valdama ning suutsime ka väravaid lüüa. Realiseerimine oli meil tegelikult suhteliselt kesine, suutsime küll palju lüüa, kuid kui oleks natukene parem päev olnud, oleks skoor võinud olla veelgi suurem. Viis väravat on muidugi positiivne ning selle üle nuriseda ei saa.”

Kokkuvõtvalt sõnas peatreener, et kõvasti on veel juurde panna: “Me ei mänginud maksimaalset taset välja, kindlasti saaksime paremad olla just palliga mängus.

Pühapäevale läheme vastu suhteliselt sarnase koosseisuga, hetkel ei ole vigastatutest pigem kedagi tagasi oodata.

Vastast Maardu Linnameeskonda hakkame me täna treenerite tiimiga alles analüüsima. Hetkel pole ettekujutust, mis tiimiga võib tegu olla. Eilne mäng oli ju neile selle hooaja esimene.

Maardu on läbi aegade Kalevile ebameeldiv vastane olnud ning eelnevate omavaheliste mängude statistika kindlasti soosib neid. Hetkel ei julgegi ennustada, milline mäng pühapäeval tulemas on.”

Eilses 5:1 võidumängus tegi kahel korral skoori Ats Purje, värava lisasid Alger Džumadil, Ramol Sillamaa ning Markus Vaherna.

Oma debüüdi esindusmeeskonna eest tegid klubi kasvandikud Sven Loginov, Robin Tukia ning Kenlou Laasner.