2011 grupi selle aasta septembris üle võtnud Tanel Pruuli on oma grupiga saanud koostööd teha küll üsna lühikest aega, kuid selle aja jooksul on jõutud käia päris mitmel turniiril ning osa võtta mitmest etapist. Peatreeneri sõnul on juba sellise lühikese ajaga kasvanud grupp üsna tugevalt kokku. Lisaks on Tanel sügisel alustanud 2015 grupi peatreener, kus tänaseks treenib regulaarselt juba 10 poissi.

Uurisime “värskelt” peatreenerilt, mis muljed on talle jäänud esimese kolme kuu jooksul.

Mis olid esmased mõtted ja plaanid, kui alustasid mõlema grupiga? 

2011 grupi esmane plaan oli mängijate tundma õppimine ning siis lasta neil kohaneda minuga. Peale seda selgitasin endale välja mängijate positsioonid. Mängu alustamine väravast on olnud praegune põhiline teema, millega tegelesime.

Positiivsemad üllatused?

Uute mängijate esiletõus, kes suutsid ennast teisest võistkonnast mängida esimesse võistkonda.

Julgus ja tahtmine mängida on olnud ka kindlasti märgatav ning see on ainult hea, sest see on edasiviiv jõud ja läbi selle on areng olnud silmnähtav.

Aspektid, mis vajavad tuleval hooajal enim tähelepanu?

Poiste tehnilised oskused, eriti veel kiirusel palliga tegevus. Oleme saanud sellel hooajal paika, kuidas me alustame palliga mängu ning nüüd on huvitav vaadata, kuidas me hakkame oma tekkinud võimalusi lahendama.

Plaanid uueks hooajaks?

Uueks hooajaks on plaanis komplekteerida võistkonda ümber. Luua sisemine konkurents trennides, mis parandaks ka treeningute tempot ning suhtumist. Kuna on viimane hooaeg 7v7 jalgpalli, siis sügise poole tuleb hakkata juba mõtlema 9v9 jalgpallile. Suvel tahaks käia Summer Cupil ning kui hästi läheb, siis välismaa turniiril.

Kuidas on läinud töö 2015 grupiga? 

Grupp tekkis sellel sügisel. Alustasime 3 poisiga, nüüdseks käib trennis regulaarselt 10 poissi. Teeme tutvust jalgpalliga ning mängime igasugu lõbusaid mänge. Treeningutel on eesmärgiks hoida trennis hea tuju ning teha jalgpalliga sõprust. On hea näha, et palliga on juba saadud sõbraks ning pall liigub poiste tahtmise järgi mitte poisid palli järgi.

Kõik, kellel on veel sõpru, kes kuskil trennis ei käi, siis ootame oma gruppi uusi mängijaid! Liituge julgelt, meil on lõbus.