Aprillikuu alguses hakkab Tallinna Kalev treenima 3-5-aastaseid lapsi ning 5-9-aastaseid tüdrukuid Tallinna lähedal asuvas 3600 elanikuga Peetri alevis.

Peetri kooli kunstmurustaadionil hakkavad treeningud toimuma pühapäeviti, avakogunemised toimuvad juba sel pühapäeval, 3. aprillil.

Pühapäevagruppi on oodatud kõik 3-5-aastased tüdrukud ja poisid, kelle vanemad soovivad oma poja-tütrega üheskoos sportlikult aega veeta ning jalgpalli avastada. Trennid toimuvad pühapäeviti kell 14:00-14:45.

Tüdrukute grupiga ootame liituma kõiki 5-9-aastaseid tüdrukuid, kes soovivad leida uusi sõpru, kellega koos jalgpalli avastada. Videot 2014. aastal alustanud kesklinna tüdrukute võistkonna esmakogunemisest näeb siit. Trennid toimuvad Peetris pühapäeviti kell 13:00-14:00.

Treeningutele registreerimiseks tuleb sooviavaldus koos lapse ja vanema ees- ning perenimega, lapse sünnikuupäeva ning vanema telefoninumbriga saata aadressil alar[ät]kkalev.ee või helistada 55944279.

Kõigil osalejatel palume selga panna ilmale vastav sportlik riietus ning kaasa võtta joogipudel ning võimalusel oma pall. Treeningud toimuvad iga ilmaga!

 

Foto:  Birgit    Väina