Esiliiga A teist ringi alustatakse võõrsil Flora duubelmeeskonna vastu, kellega möödunud nädalavahetusel Kalevi Keskstaadionil viiki mängiti.

Liigatabeli järgi võib eelmise vooru viiku samade meeskondade vahel pidada pigem Kalevi võiduks. Tegelikult oli kohtumine tasavägine, närviline ja kohati isegi agressiivne. Lisaks eksis Flora penaltil ja lõi ka mõlema meeskonna väravad.

Kalevi peatreener Marko Pärnpuu: “Flora duubliga oli võrdne mäng ja neljapäeval tuleb järjekordne samasugune raske lahing. Omad asjad tuleb koheselt ja pidevalt ära teha, siis on ka soovitud tulemus tulemas.”

Kalevi poolkaitsja Innar Paal: “Tuleb raske mäng, aga kui oma võimalused realiseerime ja kaitses nulli hoiame, siis on kõik võimalik. Kui töötame väljakul nagu ühtne meeskond, siis saavutame soovitud tulemuse.”

Flora abitreener Paul Kask: “Eelmises omavahelises heitluses jäime hätta oma mängudistsipliini hoidmisega kogu 90 minuti jooksul ja teisel poolajal kasutas vastane selle efektiivselt ära. Neljapäeval avaneb taas võimalus Kaleviga punktide peale mängida ja sõna otseses mõttes soovime seda võimalust kasutada! Esimest mängu oma kodusel murul oleme pikisilmi oodanud!”

Flora kaitsja Hans Joosep Tammerik: “Laupäevane mäng Kaleviga näitas, et me pole oma vigadest siiani õppinud. Viimased kaks mängu oleme eduseisu maha mänginud ning seekord me sellel juhtuda ei lase. Oleme 90 minutit mängus sees ning kui vaja, siis lööme palli kasvõi koos Kalevi meestega nende väravasse.”

Kohtumine toimub neljapäeval, 28. aprillil kell 19.00 FC Flora Lilleküla väljakul. Peakohtunik on Miko Pupart, teda abistavad Rein Väin ja Roman Laidinen, 4. kohtunik on Lennart Komp.

Foto: Jalkafoto.com