Hooajaeelne jalgpallihallis toimub B turniir algab Kalevi esindusmeeskonnale laupäeval, 9. jaanuaril. Duubelmeeskond osaleb D turniiril, mille esimene kohtumine peetakse reedel, 23. jaanuaril.

B turniiril osalevad lisaks Viljandi JK Tulevik, Rakvere JK Tarvas, Pärnu Linnameeskond, Tartu JK Tammeka ja Paide Linnameeskond.

D turniiril on vastasteks Kohtla-Järve JK Järve, Vändra JK Vaprus, Maardu FC Starbunker, FC Elva ning Raasiku FC Joker.

Turniiridel võitjat välja ei selgitata, seega tabelit ei peeta. Samuti on kõikidele mängudele sissepääs pealtvaatajate jaoks tasuta.

 

B turniiri ajakava:

I voor
Laupäev, 9. jaanuar kell 15:45 Viljandi JK Tulevik – Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 9. jaanuar kell 17:30 Pärnu Linnameeskond – JK Tallinna Kalev
Laupäev, 9. jaanuar kell 19:15 Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond

II voor
Laupäev, 16. jaanuar kell 15:45 Viljandi JK Tulevik – Paide Linnameeskond
Laupäev, 16. jaanuar kell 17:30 Pärnu Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 16. jaanuar kell 19:15 Tartu JK Tammeka – JK Tallinna Kalev

III voor
Laupäev, 23. jaanuar kell 15:45 Viljandi JK Tulevik – Tartu JK Tammeka
Laupäev, 23. jaanuar kell 17:30 Pärnu Linnameeskond – Paide Linnameeskond
Laupäev, 23. jaanuar kell 19:15 Rakvere JK Tarvas – JK Tallinna Kalev

IV voor
Laupäev, 30. jaanuar kell 15:45 Viljandi JK Tulevik – JK Tallinna Kalev
Laupäev, 30. jaanuar kell 17:30 Pärnu Linnameeskond – Tartu JK Tammeka
Laupäev, 30. jaanuar kell 19:15 Paide Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas

V voor
Laupäev, 6. veebruar kell 15:45 Tartu JK Tammeka – Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 6. veebruar kell 17:30 Pärnu Linnameeskond – Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 6. veebruar kell 19:15 Paide Linnameeskond – JK Tallinna Kalev

 

D turniiri ajakava:

I voor

Laupäev, 23. jaanuar kell 12:00 Kohtla-Järve JK Järve – JK Tallinna Kalev II
Pühapäev, 24. jaanuar kell 11:30 Vändra JK Vaprus – Raasiku FC Joker
Pühapäev, 24. jaanuar kell 13:15 Maardu FC Starbunker – FC Elva

II voor
Pühapäev, 31. jaanuar kell 11:30 FC Elva – Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 31. jaanuar kell 13:15 Vändra JK Vaprus – Maardu FC Starbunker
Pühapäev, 31. jaanuar kell 20:15 Raasiku FC Joker – JK Tallinna Kalev II

III voor
Laupäev, 6. veebruar kell 12:00 Maardu FC Starbunker – Raasiku FC Joker
Pühapäev, 7. veebruar kell 11:30 JK Tallinna Kalev II – FC Elva
Pühapäev, 7. veebruar kell 13:15 Kohtla-Järve JK Järve – Vändra JK Vaprus

IV voor
Laupäev, 13. veebruar kell 16:45 Raasiku FC Joker – FC Elva
Laupäev, 13. veebruar kell 18:30 Maardu FC Starbunker – Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 14. veebruar kell 11:30 Vändra JK Vaprus – JK Tallinna Kalev II

V voor
Laupäev, 20. veebruar kell 16:45 FC Elva – Vändra JK Vaprus
Laupäev, 20. veebruar kell 18:30 Kohtla-Järve JK Järve – Raasiku FC Joker
Laupäev, 20. veebruar kell 20:15 JK Tallinna Kalev II – Maardu FC Starbunker