17. septembril toimunud Premium liiga 29. voorus tuli esindusmeeskonnale külla tabelinaaber FC Kuressaare. Kuue punkti lahinguks tituleeritud kohtumises olid enne mängu pinged kõrged, sest mõlemad meeskonnad olid tabelisse teeninud võrdselt 17 punkti. Kohtumisele kogunes kaasa elama 477 pealtvaatajat, mis on ühltasi kunstmurustaadioni uueks rekordiks. Kohtumine lõppes meie esindusmeeskonna 2:1 võiduga.

Kohtumine algas meie meestele hästi, sest juba 9. minutil saatis Daniil Sheviakov palli vastaste kasti, mille suunas väravasse Hanner Anier. Kuressaare suutis kohtumise aga just enne poolaja vilet viigistada, kui Sander Lahe karistusöögist saadeti pall Karl Andre Vallneri selja taha. Ellujäämiseks kolm vajalikku punkti teenis aga ühtne meeskonna töö, mille toel oli Wale Musa Alli täpne 67. minutil. Lõpuvile kõlades seisuks 2:1 Kalevile.

Kohtumise parimad palad siit:

Järgmine kohtumine toimub 21.09 kell 13:00 Hiiul Nõmme Kalju vastu. Kodustaadionil mängitakse järgmiselt 24.09.