Pühapäeval toimub Kalevi Kunstmurustaadionil kell 15:00 Kalevi ja Kalju vaheline Premium liiga kohtumine. Tegemist on selle hooaja neljanda omavahelise kohtumisega kahe klubi vahel. Kolmest mängust kahes on Kalevi esindusmeeskond välja võidelnud viigi hetke Premium liiga liidrite vastu. 

Sel mängul on kampa hüppanud meie klubi koostööpartner Fysiopark, kes paneb välja 2 x 20€ massaaži kinkekaardi Facebook´i loosi võitjale. Võiduga kaasneb otse loomulikult ka 2 TASUTA pääset pühapäevasele kohtumisele. Lisaks loosime mängu poolajal välja veel ühe 20€ kinkekaardi.

Loosi leiate siit:

Fysiopark loosib: Kalev – Kalju

Egas midagi, uus mäng tuleb juba pühapäeval peale, kui peame Premium liigas kell 15:00 võõrustama Nõmme Kalju FC meeskonda. Nagu ikka, siis teeme enne seda ka väikese loosi. Sel mängul on kampa hüppanud meie klubi koostööpartner Fysiopark, kes paneb välja 2 x 20€ massaaži kinkekaardi Facebook´i loosi võitjale. Võiduga kaasneb otse loomulikult ka 2 tasuta pääset pühapäevasele kohtumisele.Lisaks loosime mängu poolajal välja veel ühe 20€ kinkekaardi.Facebook´i loosis osalemine on lihtne: ✅ Like´i seda videot ✅ Märgi "Going" siia – Kas näpistame uuesti? JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC✅ Kommenteeri, kellega Sa seda mängu vaatama tuleksid Kellele loosiõnn ei naerata ja mingi vigastus on parasjagu kimbutamas, siis rohkem infot saate siit – www.fysiopark.ee Head loosiõnne & kohtume pühapäeval!

Posted by Jalgpalliklubi Tallinna Kalev on Neljapäev, 20. september 2018

 

Näeme pühapäeval!