Sellel pühapäeval,  27.05, algusega kell 11:00 toimub Kalevlaste Super Pühapäev. Sisuliselt tähendab see seda, et Kalevi Keskstaadionil jagub tegevust kell 11.00 kuni 17.00. Ei toimu mitte üks, vaid kolm olulist sündmust – Tallinna Kalevi Spordiseltsi perepäev, talgud, Maikuu Suure Mängu ühisvaatamine. 

Kalevlaste Super Pühapäeva ajakava:

11.00 algab Kalev Keskstaadioni peaväljakul Tallinna Kalevi Spordiseltsi perepäev.

11.00 alustame kunstmurul talgutega

15.00 Maikuu Suure Mängu ühisvaatamine. Tallinna Kalev vs Tartu Tammeka!

Kalevlaste Super Pühapäeval on peaesinejaks Ariadne, kes esineb vahetult enne Suure Mängu algust ning Suure Mängu poolajapausil. Ariadne oli üks osalistest eelmine aasta Eesti Laulul. Tema etteastet on võimalik näha siit.
Spordiselts Tallinna Kalevi perepäeval jagub igale osalejale jäätist, pannkooki ja joodavat. Toimuvad teatevõistlused, batuut ootab lapsi hüppama ja ürituselt ei puudu ka üllatuskülaline!
Ürituse täpsem informatsioon siit.

Samaaegselt perepäevaga ei pea ei isad-emad ega lapsed, kes tahavad tööd teha, igavlema. Toimuvad Kalevi staadioni talgud! Talgulisi  kostitatakse söögi-joogiga ning loomulikult saab nautida toredat seltskonda.

Päeva lõpp kulmineerub Maikuu Suure Mängu ühisvaatamisega.

Kalevlastele on tekkinud päris tore ja arvestatava suurusega fännklubi Kalevi Kotkad, mis põhineb suuresti just meie oma kogukonnal. Hiljuti valmis ka fännklubi tutvusta videoklipp, mida on võimalik näha siit.

Kogu päeva üritused on kalevlastele TASUTA!