4. juulil toimuval karikafinaalis on meil vastaseks FC Flora naiskond. Kohtumine toimub Ale Coq Arenal algusega 13:15. Publikul on mängule lubatud tulla ning klubi ootab kõiki kalevlasi staadionile, et üheskoos naiskonnale kaasa elada.

Poolfinaalis teenis Kalev koduväljakul Saku Sportingu üle 2:1 võidu. Teises poolfinaalis alistas FC Flora oma duubelnaiskonna, Flora II tulemusega 11:0. Viimased kaks karikafinaali on võitnud Tallinna FC Flora naiskond, alistades 2018. aastal Tartu SK 10 Premiumi ja 2019. aastal Pärnu JK naiskonna. Kalevi naiskond mängis viimati karikafinaalis 2017. aastal, kui finaalis tuli tunnistada Pärnu JK paremust.

Jalgpallikohtumistele eelneb kell 12.00 alguse saav festivaliala, mis kannab tänavu rohelise mõtteviisi ja keskkonnasäästlikuse fookust. Festivaliala toetab Erasmus+ projekt Playgreen. Festivaliala paikneb Sportland Arenal ja sissepääsuks tuleb ette näidata mängupääse. Lõbusaid tegevusi jagub nii suurtele kui ka väikestele!

Mängule on publik lubatud ning klubi ootab kõiki kalevlasi staadionile, et naiskonnale üheskoos kaasa elada. Pileteid kohtumisele saab osta siit. 

Soovitame piletid soetada eelmüügist – nii säästad enda ja teiste aega!

Näeme laupäeval, kalevlased!